انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: روش های امتحا شده برای احضار جن
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
(12-03-2019، 5:30)l¯̄ ͡ ̶๖̶ۣۜ๖ۣۜA҉L҉I҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-03-2019، 15:29)─═हई╬Rozɥın╬ईह═─ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فقط کافیه این کارو کنی بعدش بقیه زندگیتو باید با جن وازارهاش باشی

چرا شماها فک میکنید جن فقط ازار اذیته؟واقعا شاید از بعضی از ادما بیشتر از جن ترسید شایدم بعضی از جن ها از ما میترسن درسته شیطان جن بوده ولی همشون ک هیولا نیستن

عزیز دلم ادم که جن رو احضار میکنه واسه یه سری از کارا یا شایدم تنهایی بعضی کارا رو ما نمیتونیم انجام بدیم اگ ازشون چیزی بخوایم شاید اونا هم بخوان
جن ها ک همشون بد نیستن ولی وقتی ک احضار میکنی شاید خوش شانس نباشی

(21-03-2019، 3:15)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-03-2019، 14:54)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-03-2019، 14:32)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-02-2019، 15:56)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کی امتحانش کرده؟
ایا میتونید سلامت فرد رو تضمین کنید؟

نترس عزیز جان Smile ...
هیچ چیز ماورایی در این جهان وجود نداره ...
حالا چه روح چه جن و چیزهای دیگه ...

این جهان انعطاف پذیر تر از این حرفاست ..
پس وجود داره.

الان این پاسخ صرفا طنز بود دیگه؟
همچین پاسخی رو تابحال نشنیده بودم :|

اگه دلیلی میتونید بیارید
خوشحال میشم از شنیدنش

این جهان خیلی بزرگه ما فقط یه نقطه از اونیم
کلی موجودات دیگه وجود دارن که حتی شاید ما اونا رو هیچوقت نبینیم
میشه بگی چطور احظارکنم Big Grin

امتهان کردم ویه سایه امد6
ریسکش زیاده فک کن ی خبیثی گیرت بیفته دیگه هیچی وگرنه خیلی دوس دارم امتحانش کنم Undecided
جالب بود
سلام ، وقت بخیر ، مرسی بابت مطلب جالبتون ، من ازاراده ی ضعیفی برخوردارم و نمیتونم این احضار رو انجام بدم ، شما میتونین برام انجام بدین و کاری که میخوام رو ازش بخواین ؟
(17-12-2019، 22:01)afshines نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام ، وقت بخیر ، مرسی بابت مطلب جالبتون ، من ازاراده ی ضعیفی برخوردارم و نمیتونم این احضار رو انجام بدم ، شما میتونین برام انجام بدین و کاری که میخوام رو ازش بخواین ؟

بگو سرپایی حلش کنم واست
Confused
من یه دلیل دارم که خودم تا حالا چند بار احضار روح کردم
و دیدمشون و حتی شبا تو اتاقم حسشون میكنم

من هیچ دروغی ندارم اولین روحی که احضار کردم
۶۳ سالش بود و بر اثر سکته مرده بود
اینا کاملا واقعین دروغ نیستن من بیشترشونو دیدم بعضی از روح ها هم احضار کردم
(20-03-2019، 11:56)sarsar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوب بود میخواستم امتحان کنم که مامانم سر رسید خخخخخ گف تو خودت جنی عنتر خانم

تو روحت ترکیم خخخ???
اگه یه بار با جن حرف بزنی که دیونع میشی
دوتا از همسایه و فامیلمون با اجنه ارتباط بر قرار کردن ولی الان دیونه شدن فقط با خودشون حرف می زنن
صفحه‌ها: 1 2