انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: روش های امتحا شده برای احضار جن
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
روش های امتحا شده برای احضار جن 1
از دوستانی که قصد متهم کردن من به دروغ گویی دارند ! تقاضا دارم یکبار روش رو امتحان کنند و در صورتی که جواب نگرفتند اونوقت متهم کنند!
2. کسی که این احضار رو انجام می ده در صورتی که نیروی درونی و روحی بالایی نداشته باشه ممکنه تا مدتی دچار کسالت ، افسردگی و در موارد حاد تر جنون بشه ! بنابراین هیچ مسئولیتی متوجه من نخواهد بود.

3. کسانی که قدرت تمرکز قوی تری دارند در احضار موفق ترند چون قراراست شما مدیوم باشید

روش احضار جن:
در یک اتاق نیمه تاریک و ساکت ترجیحا نیمه شب (که تمرکز بالاتر و احتمال موفقیت دو چندان است) بنشینید .10 دقیقه تمرکز کنید و در این مدت فقط به اجنه و ارتباط با اونها فکر کنید. سوره جن را تا آخر بخوانید. سپس یک قلم و کاغذ بر دارید و قلم را در دست گرفته نزدیک کاغذ نگه دارید بطوریکه نوک قلم روی کاغذ باشد . سپس بگویید از ارواحی که در اینجا حاضر هستند می خواهم که از طریق این قلم با من صحبت کنند و چند بار این جمله را تکرار کنید.و بگویید سلام .خواهید دید که دست شما بدون اراده و خواست شما شروع به نوشتن می کند و جواب شما را می دهد و این بدلیل این نکته است که جن اکنون در بدن شما میهمان است و از طریق دست شما با شما ارتباط برقرار کرده البته در صورتی که از تمرکز بالاتری برخوردار باشید نیازی به قلم و کاغذ نخواهید داشت و جن بصورت ذهنی با شما حرف می زند و تفاوت میان افکار خودتان و حرفهای جن میهمان برایتان کاملا ملموس خواهد بود و اینجاست که به معنای واقعی کلمه ی "وسوسه " پی خواهید برد.در حین جلسه برای اینکه مطمئن شوید اینها تلقین نیست از جن بخواهید که به نحوی حضور خودش رو براتون ثابت کنه مثلا پرده رو تکون بده یا ضربه ای به در بزنه
.در ضمن مراقب باشید که سر کار نرید چون جنها هم مانند ما انسانها خوب و بد دارند و ممکن است یک جن شرور به تور شما بخورد که بخواهد کمی اذیتتان کند مثلا خودش را بعنوان روح یکی از بستگانتان معرفی کند و اشک شما را در بیاورد بعد آخر سر بفهمید که داره شما رو دست می ندازه و بهتون می خنده ( جنها اغلب از این کارها لذت میبرند)
اکثر اوقات در این احضار ها این اجنه هستند که حاضر میشند و احتمال حضور ارواح خیلی کمه.
در پایان جلسه خداحافظی کنید و بگویید "اخرج به حق سلیمان بن داوود" تا جن از بدن شما خارج شود.
روش های امتحا شده برای احضار جن 1
روش دوم:
در جای پاک و تاریک وتنها رو به قبله چهار زانو نشسته و بگویید:ای اجنه مطیع الله و مطیع الرسول اگر بین شما کسی هست که به من کمک کند خدا به او مدد رساند و سپس ایستاده و 7 مرتبه سوره جن را بخوانید . بعد از تمام شدن به راست پیچیده و بگویید: احسن الله الی من ارواح الموئمنین سپس به چپ پیچیده وبگویید:یصدفیش بقطلمیه یش تزدادوابها سرّ اً و علی سرّ کم ، اسلام علیکم ایها الارواح طاهره من جان المومنینبعد از اتمام کار یکی از اجنه می آید و به شما می گوید اسلمود علیکشما هم در جواب بگویید علیکم السلام هر چه می خواهید به او بگویید البته با احترام .

روش سوم:
در هنگام احضار به دور خود دایره ای با کارد فولادی بکشین و درون اون بشینین وتااخرکار از ان خارج نشین!

برای احضارش باید این عزیمت روبخونین تا اونو تصرف کنین و با او عهد وپیمان ببندین .

بسم الله الرحمن الرحیم

اجب ایها الملک میمون بحق یومک السبت ودوریک زحل اجب یا میمون السحابی بحق هضم کضکم هبجیج یا نوخ فلما تجلی ربه للجبل فجعله دکا وخرموسی صعقا فلما اجب یا میمون و عجل من شرفا الجوزاءوبحق الارض والسماء ذات بروج والیوم الموعود وبحق من یقول للشی کن فیکون – اهفاذا حضر فعرفه بما ترید من امر فرقة او بغض او بغض او فتح کنوز و غیر ذلک.

و اگر خواستی بین این عمل انصراف بدی ویا اینکه دست از عمل خود برداری واز احضار او امتناع کنی باید حتما این انصراف نامه رو بخونی...

(انصراف نامه )
بسم الله الرحمن الرحیم
انصرف ایها الروج الطاهر بمواقع النجوم وانه لقشم لو تعلمون عظیم قضیت الحاجة فضلک الله بهذا الحکم من مشارق الارض و مغاربها .
کی امتحانش کرده؟
ایا میتونید سلامت فرد رو تضمین کنید؟
(05-02-2019، 15:56)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کی امتحانش کرده؟

فک کنم بستگی ب شانس داره والا خود من مسلمون نیستم ولی اعتقاد دارم
فقط کافیه این کارو کنی بعدش بقیه زندگیتو باید با جن وازارهاش باشی
(11-03-2019، 15:29)─═हई╬Rozɥın╬ईह═─ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فقط کافیه این کارو کنی بعدش بقیه زندگیتو باید با جن وازارهاش باشی

چرا شماها فک میکنید جن فقط ازار اذیته؟واقعا شاید از بعضی از ادما بیشتر از جن ترسید شایدم بعضی از جن ها از ما میترسن درسته شیطان جن بوده ولی همشون ک هیولا نیستن
خوب بود میخواستم امتحان کنم که مامانم سر رسید خخخخخ گف تو خودت جنی عنتر خانم
(05-02-2019، 15:56)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کی امتحانش کرده؟

نترس عزیز جان Smile ...
هیچ چیز ماورایی در این جهان وجود نداره ...
حالا چه روح چه جن و چیزهای دیگه ...
(20-03-2019، 14:32)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
کی امتحانش کرده؟

نترس عزیز جان Smile ...

این جهان انعطاف پذیر تر از این حرفاست ..
پس وجود داره.
(20-03-2019، 14:54)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-03-2019، 14:32)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
کی امتحانش کرده؟

نترس عزیز جان Smile ...

پس وجود داره.

الان این پاسخ صرفا طنز بود دیگه؟
همچین پاسخی رو تابحال نشنیده بودم :|

اگه دلیلی میتونید بیارید
خوشحال میشم از شنیدنش
(21-03-2019، 3:15)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-03-2019، 14:54)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
کی امتحانش کرده؟

نترس عزیز جان Smile ...

پس وجود داره.

الان این پاسخ صرفا طنز بود دیگه؟
همچین پاسخی رو تابحال نشنیده بودم :|

اگه دلیلی میتونید بیارید
خوشحال میشم از شنیدنش

اینجور چیزا دلیل نمیتونم بیارم باید ببینیش تا واست ثابت بشه !
صفحه‌ها: 1 2