انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: خودکشی دختر دانش‌آموز به خاطر ترس از تنبیه+دست نوشته‌وصیت‌نامه دختر 12 ساله
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دختر 12 ساله‌ای که از سوی مسئولان مدرسه یک هفته اخراج شده بود، به خاطر ترس از تنبیه پدر، دست به خودکشی زد. او در راه مدرسه به خانه در برگه کوچکی نوشت وسایلم را بین دوستانم تقسیم کنید.

سقوط مرگبار دختری 12 ساله به بازپرس جنایی مشهد اعلام و تیم بررسی صحنه جرم راهی محل شدند.

با حضور در محل، آنها با جسد دختر نوجوان درحالی مواجه شدند که از طبقه چهارم ساختمان سقوط کرده بود.

در بازرسی از جیب‌های دختر 12 ساله، دست نوشته‌اش پیدا شد با این مضمون:
«وسایلم را بین دوستانم تقسیم کنید. پدر و مادر عزیزم من شما را دوست دارم، اگر خودم را می‌کشم به خاطر شما نیست، به خاطر خودم است.»

در ادامه تحقیقات، پدر دختر نوجوان به بازپرس جنایی گفت: چند هفته پیش دخترم نمره پائین گرفت و مدرسه مرا خواست. زمانی که از ماجرا باخبر شدم، به شدت با دخترم برخورد کردم. امروز دخترم وسیله‌ای را که نباید به مدرسه ببرد، برده بود. مسئولان مدرسه از این موضوع باخبر می‌شوند و با من تماس گرفتند. به مدرسه رفتم و آنها یک هفته دخترم را از مدرسه اخراج کردند.

وی ادامه داد: دخترم در راه خانه، دست نوشته را می‌نویسد. او به خاطر ترس از من و اینکه مبادا دوباره تنبیهش کنم، دست به خودکشی زده است.

جسد دختر 12 ساله به دستور بازپرس علی‌اکبر احمدی‌نژاد به پزشکی قانونی انتقال داده شد.
بعله خونواده های ایران (بعضیها) اینطورن.. بچه بجا اینکه با پدر و مادرش آرامش بگیره از ترسش خودکشی میکنه -_-

+منتقل شد
یعنی تنبیه خونواده بدتر از مرگ بوده :| ببینی باباعه باهاش چیکار کرده Telegh_26
این خیلی بده که یه بچه از خـآنوادش بترسه و مرگ و به زنده موندن ترجیح بده اونم بخـآطر یه چیزِ بی ارزش !

ای کـآش بعضی خـآنواده هـآ یذره رفتـآرشونو بهتر کُنن که ازین اتفـآقـآت دیگه پیش نـیآد .. kaffe2
خوب پدرش کار خوبی نکرده حتما باهاش بد رفتار کرده که بچش ازش می ترسیده.

من به بابام بگم 2گرفتم میگه از اونی که انتظارشو داشتم بیشتر گرفتی.

واقعا برای همچین خانواده هایی متاسفم که بخاطر یه نمره کم
یه دختر ۱۲ ساله رو وادار به خودکشی میکنن
نباید اینجوری با دختره رفتار می کردن crying
واقعا بعضی خانواده ها خیلی بد هستن اصن نمی دونن فرزند بجای تنبیه شدن به حمایت احساسی لازم داره
اگہ من جا دخترہ بودم امروز دیگہ اون دنیا بہ سر می بردم =)
چقد بدہ آدم بخاطر امتحان عمرشو تلف کنہ