انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: کنسرت گروه «نوشه» ویژه بانوان برگزار می شود
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کنسرت گروه «نوشه» ویژه بانوان برگزار می شود 1

نیوشا بریمانی نوازنده کمانچه و رهبر ارکستر و سرپرست گروه «نوشه» که در گروه های بین المللی نیز فعالیت دارد، ۲۱ دی ماه با کنسرت گروه «نوشه» روی صحنه می رود.
خبرگزاری صبا: نیوشا بریمانی نوازنده کمانچه و رهبر ارکستر و سرپرست گروه «نوشه» که در گروه های بین المللی نیز فعالیت دارد اظهار کرد: گروه «نوشه» پنج سال است فعالیت خود را آغاز کرده است و اجراهای زیادی را در کنار بانوان و احسان کرمی داشته ایم و قرار است کنسرت گروه «نوشه» ویژه بانوان ۲۱ دی ماه برگزار شود و منتظر مجوزهای لازم هستیم.

وی در ادامه افزود: آلبوم ما در بهمن ماه منتشر می شود و در کنسرت ۱۰ اسفند در نمایشگاه بین المللی رونمایی می کنم و قطعات آن را اجرا خواهیم کرد و دیگر قطعات بازخونی نخواهیم داشت و هادی کیانیان نوازنده گروه زره به عنوان خواننده گروه مهمان در کنار احسان کرمی حضور دارد.

بریمانی از اجرای گروه «خنیاگران مهر» در جشنواره موسیقی فجر گفت: من به عنوان نوازنده کمانچه و سرپرست ارکستر گروه «خنیاگران مهر» در جشنواره موسیقی فجر حضور داریم که بهزاد عبدی تهیه کننده و آهنگساز ورهبر ارکستر در این اجرا هستند.

وی در پایان گفت: ما در سال ۹۸ با گروه «نوشین» به سرپرستی نوشین قنبری روی صحنه می رویم و من رهبر ارکستر این گروه هستم.