انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: دانلود ور ایز مای واتر Where’s My Water? 1.16.0 – بازی آب من کجاست اندروید !
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
Where’s My Water? 1.16.0 بهترین بازی پازل اندرویدی ؛ برنده ی جایزه بهترین بازی سال از استودیوی معروف و نام آشنای Disney است که با قیمت 1.99 دلار در پلی استور برای فروش قرار داده شده است . نقش اول بازی تمساحی به نام کرانکی است که در اعماق فاضلاب زندگی می کند. او علاقه بسیار زیادی به حمام داشته و به همین منظور نیاز به آب دارد اما لوله های خانه ی او خراب شده اند. حال شما باید با فکر خود مسیر آب را به حمام این تمساح دوست داشتنی هدایت کنید. البته حواستان به تله ها و راه های انحرافی باشد چرا که می توانند باعث هدر رفتن آب شوند. همچنین می بایست همواره مواظب عناصری مثل جلبک ها و مواد سمی باشید ؛ چون آن ها می توانند آب را سمی و غیر قابل استفاده کنند! این بازی بیش از 500 سطح مختلف در 4 داستان متنوع “Swampy، Allie، Cranky و Mystery Duck” را شامل می شود .

دانلود ور ایز مای واتر Where’s My Water? 1.16.0 – بازی آب من کجاست اندروید ! 1

برخی از ویژگی های بازی Where’s My Water اندروید :

✤ دارا بودن بیش از 500 مرحله ی متنوع با دشمنانی از جمله اردک و ..

✤ حالت های مختلف و چالش برانگیز برای بازی کردن

✤ دارا بودن گرافیک عالی نسبت به حجم کم خود

✤ موسیقی متن هیجان انگیز و جالب برای افزایش هیجان بازی

لینک دانلود:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://getandroid.ir/index.php?do=downloadlinks&id=4784