انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: شاهکار جدید مرسدس بنز
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
اين خودرو در كارلسبد، استديوي طراحي پيشرفته مرسدس بنز در كاليفرنيا طراحي شده است.

مرسدس بنز قصد داشته با طراحي اين خودرو پنجره‌اي تازه‌اي را به سمت صنعت خودروسازي آينده باز كند و ايده‌هايي متفاوتي را در زمينه رانندگي آسوده‌تر و حمل‌ونقل سبز مطرح كند.

به گفته هوبرت لي، رييس استوديوي كارلسبد اين خودروي مفهومي در فضايي ارگانيك مانند دانه‌اي در گلخانه رشد مي‌كند.

تنها آلايندگي اين خودرو در مسيرهاي جاده‌اي اكسيژن بوده و در ساخت آن نيز از مواد كامپوزيت استفاده شده است.

اين خودرو ظرفيت حمل چهار سرنشين را داشته و طول اين خودرو كوچكتر از كلاس C مرسدس بنز و پهن‌تر از مرسدس بنز GL است.

اين خودرو همچنين داراي بدنه‌اي از بيوفيبر بوده كه باعث شده وزن خودرو پايين بماند. وزن اين خودرو 875.5 پوند معادل كمي بيش از 397 كيلوگرم است.
شاهکار جدید مرسدس بنز  1
شاهکار جدید مرسدس بنز  1
شاهکار جدید مرسدس بنز  1
شاهکار جدید مرسدس بنز  1
شاهکار جدید مرسدس بنز  1

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grinاینو میخواستم بزارم که شما گزاشتی
خیلی قشنگ بود مرسی
عالي بود اين ماشين انكار از فضا اومده جرا قيافش اينجوريه. عجيب و غريبه
یک جا خوندم چرا اینطوریه اما یادم نیست چی نوشته بود
ایول چه ماشینیه این
البته ماشین من بود کارخونه بنز از من خاست تا ماشینمو بدم با تا باحاش عکس بگیرهBig GrinBig Grin
وااااااااااااااااااااااااااااااااای این دیگه چی بود......................ExclamationExclamationExclamationExclamation
به نظرت چیه؟ماشینه دیگه چه سوالی میکنی ها
باهوش............خودم فهمیدم ..میخواستم نشون بدم چقدرTongueTongueTongue............
این ماشین درش از کجا باز میشه ؟؟ چرخ هاش پس کجان ؟؟ مثه موتور بتمن می مونه Confused
صفحه‌ها: 1 2