انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: روشن‌روان: باید مخاطبان موسیقی را آگاه کنیم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
روشن‌روان: باید مخاطبان موسیقی را آگاه کنیم 1

کامبیز روشن‌روان می‌گوید موسیقی به گوش مردم می‌رسد و چون به‌درستی فرهنگ‌سازی نمی‌شود آن‌ها فکر می‌کنند موسیقی مناسبی گوش می‌کنند.

کامبیز روشن‌روان آهنگساز گفت: همه ما می‌دانیم بسیاری از افرادی که امروزه فعالیت می‌کنند هیچ سر رشته‌ای در حوزه موسیقی ندارند، البته هنرمندان جوان در چند سال اخیر خوب فعالیت می‌کنند ولی نباید اجازه دهیم هر کسی هر اثری که دوست دارد منتشر کند.

روشن‌روان ادامه داد: موسیقی به گوش مردم می‌رسد و چون به‌درستی فرهنگ‌سازی نمی‌شود آن‌ها فکر می‌کنند موسیقی مناسبی گوش می‌کنند.

این آهنگساز تأکید کرد: باید مخاطبان را آگاه کنیم. هر موسیقی ارزش شنیدن ندارد. من به‌نوبه خودم دوست دارم راه برای جوانان باز باشد. به همین دلیل کمتر فعالیت می‌کنم تا آن‌ها بتوانند هنر خود را ارائه دهند.

کامبیز روشن‌روان در ادامه خاطرنشان کرد: پیشکسوتان موسیقی نباید از عرصه موسیقی کناره‌گیری کنند بلکه باید از جوانان حمایت کنند. موسیقی ایرانی نباید فراموش شود و این وظیفه سنگین به دوش پیشکسوتان است. آن‌ها باید به هنرجویان آموزش دهند تا موسیقی اصیل ایرانی از بین نرود.