انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ !
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خخخ آبجي به اشکان زنگ ميزنم ميگم يه کاريش بکنه
وقتي ميگفتم نه به حرفم گوش نکردين!
ببين دريا الان مريض آوردن وقتي رفتي خونه بهت زنگ ميزنم تا بعد خداسعدي
مشکل اینجاس که IP هاشون هم مختلفه..
(12-04-2019، 21:15)شھرام .-. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خخخ آبجي به اشکان زنگ ميزنم ميگم يه کاريش بکنه
وقتي ميگفتم نه به حرفم گوش نکردين!
ببين دريا الان مريض آوردن وقتي رفتي خونه بهت زنگ ميزنم تا بعد خداسعدي

باشہ مرسے
حالہ دیگہ گذشتہ
چشم میگم ببخش اینا گیردادن نمیتونم اس بدم
فعلا خدافظ :-°)
(12-04-2019، 21:29)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ایسگاکرده به روش های مختلفی صورت میگیرد برادز:>
حسودیمون شد که !
ماهم یه حرکتی بزنیم پس 

جنتلمن من کیه ((((: ؟
انقدر حسودی نکنید به رابطه ما نیاید بگید مشکوکیم :< 
(12-04-2019، 22:16)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حسودیمون شد که !
ماهم یه حرکتی بزنیم پس 

جنتلمن من کیه ((((: ؟
انقدر حسودی نکنید به رابطه ما نیاید بگید مشکوکیم :< 

ای ام وری حسود:<
(12-04-2019، 21:29)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

شاید از اون حرفه ایهاشه با ف.یل.ت.ر شکن داره فن میزنه

غریبه
فک فامیلارو خوب ریختی تو انجمنا! یه حرکت بزنین امپراطوری(فلشخور) رو میگیرین دستتون.
راز موفقیتت چیه؟ من دو ساله میخوام دوستامو بیارم اینجا فقط یکیش ثبت نام کرده(اونم فقط ثبت نام بدون فعالیت)
ببین دوست عزیز اگہ توھم ھمیشہ سرکارت با اینترنت اینا بود میتونستی بیاری مگہ فلشخور کجاست کہ نشہ ثبث نام کرد!
بہ ھمہ بچہ ھا میگم کہ بدونن من از مدیرہ بخش گفتگو آزاد آقا مھراد اجازہ گرفتم اگہ کسو آوردم اگہ ھرکی مشکلی دارہ بگہ من خودمم میرم!
ھہ من فکر میکردم شقایق بہ چی میگہ مشکوک الان گرفتم چی میگہ
ھہ فضولو بردن جھنم گفت ھیزمش ترہ
((((: چقد جوکه این انجمن 25r30
(13-04-2019، 14:37)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
((((: چقد جوکه این انجمن 25r30

دوست عزیز اینجا از 4جوک پیشی گرفتہ جوک چیہ!
والا خودمشون میگن بیاز خودشونم گروہ تجسس راہ میندازن!