انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: آهنگ جدید هوروش بند با نام دلم پریشونه را دانلود کنید
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آهنگ جدید هوروش بند با نام دلم پریشونه را دانلود کنید 1

قطعه «دلم پریشونه» از گروه موسیقی هوروش بند، پس از دریافت مجوز ارشاد منتشر شده و در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، هوروش بند، تازه ترین اثر خود را با صدای مهدی دارابی در قالب تک آهنگی تحت عنوان «دلم پریشونه»، تقدیم مخاطبان کرده است.

دارابی آهنگساز این اثر نیز بوده و آن را بر ترانه ای از هادی زینتی به اجرا در آورده که تنظیم و میکس و مستر آن بر عهده مسعود جهانی بوده است. همچنین حمید فریزند، تهیه کننده، حمید شفیعی طراح و مؤسسه ققنوس، ناشر اثر بوده اند.

از هوروش بند و با صدای دارابی پیش از این، تک آهنگ های دیگری چون «ترکم نکنیا»، «خسته م»، «عوضم کردی» و…به انتشار رسیده است.

شایان ذکر است که تک آهنگ «دلم پریشونه» به آهنگسازی و خوانندگی مهدی دارابی از هوروش بند، هم اکنون آماده شنیدن است و علاقمندان می توانند این اثر را بصورت آنلاین از «موسیقی ایرانیان» شنیده و در صورت تمایل دانلود نمایند.