انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: فمنیست کیست؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
(06-09-2021، 14:46)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-09-2021، 14:43)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به بقیه چه ربطی داره؟

بہ بقیہ ربطی نداره اما خواستہ یا ناخواستہ مورد قضاوت قبول میگیری و چون حرفای شما با حرفای اونا جور در نمیاد تعصبی خونده میشی
دلیلشم فقط اینہ زاویہ دید تو با زاویہ دیدشون فرق داره
اعصبانی شدی ن؟
من خود واقعیمم لازم نی جوری باشم که بقیه میخوان

(06-09-2021، 14:50)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-09-2021، 14:41)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوب شما دنبال دلیلی نگاہ کن مخاطبت هم دنبالہ دلیلہ یا ن
بحث منطقی نیس و بزودی عین من تعصبی میخوننت
کوتاه بیا تا تعصبی و خشک و بیسواد و عقب مونده نخوننت تا بقیہ حرفاتو قبول کنن
بہ حرفم گوش بده داش ضرر نمیکنی
تو تعصبی هستی لازم نیس زیاد در این مورد فک کرد
بحث منطقیه اگه درست و حسابی روش نظر داده بشه

(06-09-2021، 14:50)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الان زن سالاریه
فشار رو پسراس اگه نیس پس چرا من این رو شروع کردم
اونموقع اون موقع بود باید بعضی چیزا نابود بشن
برای اینکه دیگه هیچ جنگی نباشه باید یه جنگ اساسی راه انداخت

الان مشکل پسرا چیه
بگو
تبعیض جنسیتی
بی محلی
مسخره کردن
تحقیر شدن
قضاوت شدن
(06-09-2021، 14:51)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-09-2021، 14:46)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بہ بقیہ ربطی نداره اما خواستہ یا ناخواستہ مورد قضاوت قبول میگیری و چون حرفای شما با حرفای اونا جور در نمیاد تعصبی خونده میشی
اعصبانی شدی ن؟

تو با این کارت فقط خودتو منفور میکنی
هرچقد هم تلاش کنی حرفاتو نمیپذیرن پس واس چی داری ادامہ میدی؟ مخاطبتو بشناس تا بتونی منطقی بہ نتیجہ ای صحیح برسی ن بہ اینکہ صرفا یا حرف تو بشہ برنده و حرف حق یا حرف طرف مقابل بشہ برنده و حرف حق چرا کہ ممکنہ یہ جایی حرف شما درست باشہ یہ جا هم حرف طرف مقابل
اونجام بهت گفتم دید تو و تجربیات تو با اینا متفاوتہ قرار نیس مث تو فک کنن کہ
اونا علمتو ندارن هرچقدر بیشتر ادامہ بدی بیشتر گیج میشن
بیخیال بحث شو چون اینجا جاش نیس
باید موضوع بزنی با مستندات و منابع اینجوری فقط این حرفات میشہ نقد و تحلیل
(06-09-2021، 14:51)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
اعصبانی شدی ن؟

(06-09-2021، 14:50)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو تعصبی هستی لازم نیس زیاد در این مورد فک کرد
بحث منطقیه اگه درست و حسابی روش نظر داده بشه

الان مشکل پسرا چیه
بگو
تبعیض جنسیتی
بی محلی
مسخره کردن
تحقیر شدن
قضاوت شدن
اینم ی قسمت خیلی کوچیک از مشکلات ما
قوانین نابرابر در ازدواج : نداشتن حق تحصیل حق اشتغال حق طلاق حق خروج از کشور.... تمکین از مرد، نداشتن حق انتخاب محل سکونت، نداشتن اختیار در روابط (تجاوز مرد به زن بعد از ازدواج تجاوز محسوب نمیشه)
نداشتن حق انتخاب در پوشش
و....
اون چیزایی ک تو گفتی ی جورایی شخصی بود و واسه همه اینطور نیست
خنده داره

دوم تجاوز و تعرض با آمار بالا برای زنان و افراد منتسب زنان (زنان ترنس)
دیه نابرابر با مرد
دیه جنین نابرابر با مرد طوری که حتا اگه جنسیت نا مشخص باشه بازم دیه اش از یه زن بیشتره
شهادت نصف مرد
(06-09-2021، 15:01)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

تبعیض جنسیتی
بی محلی
مسخره کردن
تحقیر شدن
قضاوت شدن
قوانین نابرابر در ازدواج : نداشتن حق تحصیل حق اشتغال حق طلاق حق خروج از کشور.... تمکین از مرد، نداشتن حق انتخاب محل سکونت، نداشتن اختیار در روابط (تجاوز مرد به زن بعد از ازدواج تجاوز محسوب نمیشه)
نداشتن حق انتخاب در پوشش
و....
خنده داره

دیه نابرابر با مرد
دیه جنین نابرابر با مرد طوری که حتا اگه جنسیت نا مشخص باشه بازم دیه اش از یه زن بیشتره
شهادت نصف مرد
خروج از کشور رو من تایین کردم؟
دیه رو من تایین کردم؟
چیزای بی ربط میگی من بحثم بین دختر و پسره مملکت تایین کرده دیه و اینارو نه من(:بعدشم پوشش و سکونت دست خودته یه کم تو خیابون بچرخ.گشت ارشاد میگیرتد دست من نی پسر بره با شورت هم میگیرنش
(06-09-2021، 15:01)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

تبعیض جنسیتی
بی محلی
مسخره کردن
تحقیر شدن
قضاوت شدن
نداشتن حق انتخاب در پوشش
و....
خنده داره

دیه نابرابر با مرد
شهادت نصف مرد

خوب این مشکلات رو کہ آوردی میشہ منبعش رو هم بگی؟
حق تحصیل کہ الا ماشالله ، حق اشتغال کہ الا ماشالله در مورد حق خروج فعلا نظری ندارم خوب میبینی داری بدون علم نظر میدی؟ حق تمکین در برابر مهریہ ، حق انتخاب محل سکونت چہ ربطی داره؟ مگہ سرپرست زنہ؟ خوب بازم بدون علم نظر میدی کی گفتہ تجاوز حساب نمیشہ
ناموصا نداشتن حق پوشش؟
این دیگہ چہ ربطی داشت؟ اصلا میدونی قاعدش چیہ؟ نسل و سرپرستی رو گردن پسره یعنی اگہ پسری سقط بشہ نسل پدر تمام میشہ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بخونش حالا ببین چرا نصف مرده
والا این نمیدونم چہ ربطی داشت
بارها جواب اینو دادم
دیدی حرفات منطقی نیس و هیچ منبعی نداره
(06-09-2021، 15:09)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
نداشتن حق انتخاب در پوشش
و....
خنده داره

دیه نابرابر با مرد
شهادت نصف مرد
دیه رو من تایین کردم؟
چیزای بی ربط میگی من بحثم بین دختر و پسره مملکت تایین کرده دیه و اینارو نه من(:بعدشم پوشش و سکونت دست خودته یه کم تو خیابون بچرخ.گشت ارشاد میگیرتد دست من نی پسر بره با شورت هم میگیرنش
خب اینا رو مردا تایین کردن دیگه
بی ربط نیس مشکله
تو با شورت بری میگیرنت ما اگه روسریمون بیوفته میگیرنمون

(06-09-2021، 15:25)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
نداشتن حق انتخاب در پوشش
و....
خنده داره

دیه نابرابر با مرد
شهادت نصف مرد

حق تحصیل کہ الا ماشالله ، حق اشتغال کہ الا ماشالله در مورد حق خروج فعلا نظری ندارم خوب میبینی داری بدون علم نظر میدی؟ حق تمکین در برابر مهریہ ، حق انتخاب محل سکونت چہ ربطی داره؟ مگہ سرپرست زنہ؟ خوب بازم بدون علم نظر میدی کی گفتہ تجاوز حساب نمیشہ
ناموصا نداشتن حق پوشش؟
این دیگہ چہ ربطی داشت؟ اصلا میدونی قاعدش چیہ؟ نسل و سرپرستی رو گردن پسره یعنی اگہ پسری سقط بشہ نسل پدر تمام میشہ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بخونش   حالا ببین چرا نصف مرده
بارها جواب اینو دادم

منبعش؟ من دوروبرم کلی وکیلو قاضی ریخته اونا ک این چیزا شغلشونه پرسیدم و جوابم گرفتم
اگه پدر یا شوهر نخواد حق تحصیلو اینا رو ندارن
من بدون علم نظر نمیدم دارم از وسط قانون این مملکت ابنا رو میکشم بیرون-_-
اینجا سرپرستِ زن ، شوهر و پدرشههههه مثل ی وسیله
قانون گفته
اره حق پوشش نداریم چون تعصبی ها و خرافاتی هایی مثل تو وجود دارن ک با موی سر دخترا تحریک میشن
تو محدودیت نبودی ک بفهمی
چرا باید اینطور فک کرد ک نسل پدر با پسر ادامه پیدا میکنه
همینه دیگه الان مشکل ی دختر چیه ک نمیتونه ادامه دهنده نسل باشه
حیف نمیتونم بعضی چیزا رو اینجا بگم
حرفای من منبع داره لنتی میگم قانونمون ، قانون کوفتیمون همینه
(06-09-2021، 15:26)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-09-2021، 15:09)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیه رو من تایین کردم؟
بی ربط نیس مشکله

(06-09-2021، 15:25)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ناموصا نداشتن حق پوشش؟
بخونش   حالا ببین چرا نصف مرده
بارها جواب اینو دادم

منبعش؟ من دوروبرم کلی وکیلو قاضی ریخته اونا ک این چیزا شغلشونه پرسیدم و جوابم گرفتم
قانون گفته
اره حق پوشش نداریم چون تعصبی ها و خرافاتی هایی مثل تو وجود دارن ک با موی سر دخترا تحریک میشن
تو محدودیت نبودی ک بفهمی

این قانون قانون خودته قانون ما نیست
بابا وکیل و قاضی از دهنشون در نمیارن که دیه مرد این قده دیه زن اینقد.قانون گفته ابنا پیروی میکنن تو که ننوشتی.بعدشم ادامه چه نسلی؟دختری که واسه حفظ نسل همجنسگراش جفت گیری نمیکنه؟یا موهاشو از عمد نشون بده تا بهش تجاوز بشه بعد دلیلشون کنه؟
(06-09-2021، 15:47)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-09-2021، 15:26)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بی ربط نیس مشکله

قانون گفته
تو محدودیت نبودی ک بفهمی

بابا وکیل و قاضی از دهنشون در نمیارن که دیه مرد این قده دیه زن اینقد.قانون گفته ابنا پیروی میکنن تو که ننوشتی

قانون خودته چیه Telegh_01
قانونیه ک اقایونِ با عقل و با درایت به دور از احساسات نوشتن دیگه
عجیبه ک خودتونم مخالفین
خب میدونم منم برا همین ازشون پرسیدم و گفتن بله طبق قانون اینجوریه
بله من ننوشتم دارم میگم خود مردا نوشتنننننننننننن
(06-09-2021، 15:51)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-09-2021، 15:47)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بابا وکیل و قاضی از دهنشون در نمیارن که دیه مرد این قده دیه زن اینقد.قانون گفته ابنا پیروی میکنن تو که ننوشتی

عجیبه ک خودتونم مخالفین
میخواستی زنا بنویسن؟
این الان خودخواهی نیست؟
والا ما قانون نویس زن هم داریم وکیل و کارمند دولت داریم که زنه
(06-09-2021، 15:53)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-09-2021، 15:51)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عجیبه ک خودتونم مخالفین
میخواستی زنا بنویسن؟
این الان خودخواهی نیست؟
والا ما قانون نویس زن هم داریم وکیل و کارمند دولت داریم که زنه

خب چرا زنا اجازه نداشتن بنویسن
ن میشد از اونام مشورت بخوان حداقل
بپرسن شما چیا برا آزادی و امنیتتون میخواین
میتونستن سرخود برا ما قانون تایین نکنن
بله دارم و دیدم ک چقد کار براشون ب نسبت مردا سخت تره و چقد بیشتر اذیت میشن. همیشه باید دادو بیداد کنن تا حرفشونو باور کنن

توام مثل دوستت هنوز بچه این یکم بزرگتر بشین میفهمین الان چی گفتین عب نداره
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16