انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: هنرنمایی خارق العاده یک مادر در تزیین غذای پسرش + تصاویر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
هنرنمایی خارق العاده یک مادر در تزیین غذای پسرش + تصاویر 1

نقل قول:
یک مادر هنرمند بشقاب غذای فرزند خود را به طور بسیار زیبا و حرفه ای طراحی می کند، تصاویر آن را در ادامه مشاهده می نمایید.

مادر هنرمند و خوش ذوق بشقاب غذای پسرش را حرفه ای طراحی می کند

بحث مهم غذا خوردن کودکان مشکلاتی دارد که مهم ترین آنها عدم تمایل کودک به خوردن غذا یا بازی کردن با غذا است که تقریبا همه ی والدین مانع این امر یعنی بازی کردن فرزندشان با غذا می شوند اما در این مورد همه والدین یک نظر نیستند و برخی کاملا برعکس عمل می کنند مثل مادر جوانی که تصاویر هنرنمایی هایش را مشاهده می کنید.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لاله محمدی" همان مادری است که برای ایجاد میل به غذا خوردن پسرش تزیینی شگفت انگیز را در بشقاب غذا پیاده میکند که حتی بیشتر از خوردن غذا تماشای آن لذت بخش است. این هنرمند در استرالیا به عنوان یک وبلاگ نویس فعال شبکه های اجتماعی که به دلیل انتشار تصاویر تزیینات زیبا از بشقاب غذا مشهور شده است و 150.000 دنبال کننده دارد در مورد تزییناتش به " سیدنی صبح هرالد " می گوید :

طراحی حرفه ای بشقاب غذا 

من این هنر را در دوره دبیرستان دوست داشتم ولی آن زمان به طور جدی انجام نمیدادم تا چند وقت پیش که برای تزیین بشقاب غذای پسرم دست به کار شدم و او از دیدن نتیجه لذت برد و بسیار استقبال کرد ؛ تصمیم گرفتم تصویر تزیین غذا را در شبکه های اجتماعی منتشر کنم و آن زمان بود که متوجه شدم این تنها پسرم نیست که از این هنرنمایی خوشش آمده و دیگران هم از آن استقبال کرده اند و همین بود که تصمیم گرفتم ایده هایم را گسترش داده و حرفه ای تر پیش ببرم.

تزیین حرفه ای غذا توسط مادر هنرمند

این مادر 35 ساله ی هنرمند علاوه بر القای هنر در غذاهای پسرش با این روش او را تشویق می کند تا عادت به خوردن غذاهای سالم و مفید کند.

واقعا کار جالبیه
برای بچه ها خیلی به درد میخوره
مطلب جالبی بود ممنون
چه جالب ولی یه سئوال
صورت اون راپنزل و با چی درست کرده؟