انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: پلیس های شکم گنده به دردسر افتادند ! + عکس
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
پلیس های شکم گنده به دردسر افتادند ! + عکس 1


نقل قول:
ایستگاه های پلس کشور تایلند اقدامی عجیب با پلیس های چاق خودشان انجام دادند، البته این موضوع باعث به دردسر افتادن پلیس ها هم شد.

تخریب شکم - تایلند پلیس های چاق را به اردوگاه چربی می فرستد
ایستگاه های پلیس در سراسر تایلند افسران پلیس خود را به عنوان بخشی از یک برنامه گسترده به نام " تخریب شکم " اعزام می کنند. پس از موفقیت یک برنامه آزمایشی دو هفته ای, ایستگاه های پلیس تایلند شروع به فرستادن افراد برجسته خود به مرکز آموزش پلیس مرکزی شهر پاکستان کردند تا در فعالیت های بدنی شدید که برای تنظیم اندازه شکم های خود طراحی شده اند، شرکت کنند.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پلیس های شکم گنده به دردسر افتادند ! + عکس 1[b]هر ایستگاه به صورت دوره ای دو یا سه مامور پلیس دارای اضافه وزن را به مرکز اعزام خواهد کرد و در آنجا با دوچرخه کار خواهند کرد و یک رژیم غذایی غنی و سرشار از پروتئین را برای کاهش وزن شان خواهند داشت.[/b]


پلیس های شکم گنده به دردسر افتادند ! + عکس 1


پلیس های چاق کشور تایلند
یک پرستار ارشد در این برنامه جدید گفت:" اگر شما یک پلیس چاق هستید مشکلات زیادی برایتان وجود دارد. "آهسته کار می کنید و آهسته حرکت می کنید.اگر شما افسر مسئول دستگیری مجرمان هستید غیرقابل قبول است، زیرا باید سریع و فرز باشید. "

[b]حدود 200 نفر از افسران پلیس تایلند در آزمایشی در زمینه تخریب شکم شرکت کردند و نتایج به مسئولین توصیه کرد تا این برنامه را به طور نامحدود اجرا کنند.براساس گزارش های محلی, مامو پلیس با وزن بیش از 200 کیلوگرم توانست 60 کیلوگرم از وزن اضافی خود را از دست بدهد, در حالی که کاهش مقادیر کم هم وجود دارند (حدود 80 کیلوگرم) و بعضی ها هم 20 کیلو کم کردند.[/b]


پلیس های شکم گنده به دردسر افتادند ! + عکس 1


تخریب شکم پلیس های چاق 
با قضاوت عکس ها, افسران پلیس به اردوگاه فرستاده شدند و سر خود را اصلاح کردند و مجبور شدند تا کمر خود را ببندند و شکمشان را نشان دهند.آن ها همچنین کارت های شناسایی فردی را قبل و بعد از ثبت برنامه گرفتند تا پیشرفت آن ها را ردیابی کنند.عکس هایی که بر روی صفحه فیس بوک پلیس نوشته شده بود, توجه زیادی را به خود جلب کرد که اکثر آن ها افسران را به خاطر تلاش سخت برای ریختن وزن بیشتر ستایش می کردند.

یک کاربر فیس بوک نوشت:"خوب است که کمی وزن کم کنید. من همیشه پلیس ها را در حین گشتزنی می بینم. چطور ممکن است اینها بتوانند مجرمان را بگیرند؟".
واقعا راسته باید پلیسا لا غر باشن
عجب شکمایی دارن چجوری با اونا میدون?