انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: دوازدهمین دوره مسابقات بزرگ رکورد زنی فلش خور (با جایزه!!!)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
یه سوال اگه اقای xcvi شماره کارت ندادن
امکان داره پول به کاربر shayan 1204 برسه؟؟
(03-08-2019، 13:55)حسین عموشاهی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
امکان داره پول به کاربر shayan 1204  برسه؟؟
سلام.
خیر.
مورد داشتیم شرکت کننده بعد از 6 سال اومد!! و جایزه اش رو درخواست کرد و بهش پرداخت کردیم.

با سپاس.
(03-08-2019، 14:00)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-08-2019، 13:55)حسین عموشاهی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
امکان داره پول به کاربر shayan 1204  برسه؟؟
سلام.
خیر.
مورد داشتیم شرکت کننده بعد از 6 سال اومد!! و جایزه اش رو درخواست کرد و بهش پرداخت کردیم.

با سپاس.
بنده خدا بدجور کارش گیر بوده (((: 
(03-08-2019، 15:26)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آره فکر کنم!!  Shy (شوخی)   منم یکم براش بیشتر واریز کردم حالش رو ببره!!!  

------------------

جایزه نفر اول هم واریز شد.

منتظر شماره کارت نفر چهارم هستیم!
(03-08-2019، 23:50)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-08-2019، 15:26)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

شاعر میفرماید : واسه همه ولخرجی هات مرررسی (((:
(03-08-2019، 23:50)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

------------------

پس از این به بعد به شما صابر طایی بگیم Smile
(04-08-2019، 9:37)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

------------------

پس از این به بعد به شما صابر طایی بگیم Smile
 اون لحظه جو ورزشگاه گرفته بود!!! بعدش پشیمون شدم تا یه هفته با خودم درگیر بودم سر این مسئله!!!  Telegh_42 Telegh_42 Telegh_02
سلام
تشکر از برگزار کنندگان و کسانی که باعث شدن این مسابقات به خوبی برگزار بشه.
و تبریک به برندگان و همۀ شرکت کنندگان
شماره کارت ارسال شد
طلب پوزش بابت تأخیر
اگه با کامپیوتر رکورد بزنیم ولی با گوشی عکس بگیریم مشکلی داره؟؟
(05-08-2019، 16:13)eren yeager نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اگه با کامپیوتر رکورد بزنیم ولی با گوشی عکس بگیریم مشکلی داره؟؟
سلام.
آقا مسابقه تموم شد.
صفحه اول تاریخ اتمام نوشته شده.
با سپاس.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17