انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: داستان رو کامل کن >_< نسخه 1
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام دوستان همونطور که از موضوع مشخصه من یه داستان میدم هرجور دوستدارید کامل کنید شروع کنیم
نسخه اوله اگه دیدم استقبال میشه 2 رو هم میزنم:]

داستان:

امروز حسابی حوصلم سر رفت بود دلم میخواست که داد بزنم ولی نمی تونستم پس تصمیم گرفتم برم بیرون
وقتی رفتم بیرون توی یه کوچه نزدیک کوچه دوستم دیدم که دارن چند نفر باهم دعوا میکنن میخواستم ببینم
چه خبر یهو دیدم که همون پسری بود که واسم قلدر بازی درمی آورد داره کتک میخوره یادم اومد که منو کتک
زده بودش واسه همین چند لحظه ....
چند لحظه مکث کردم بعد تفنگمو دراوردم یه گلوله زدم به قلدره یکیم تو سر خودم
جالب بود ولی چرا زدی تو سر خودت در میرفتی!؟
چند لحظه صب کردم کتک بخوره بعد رفتم نجاتش دادم
(19-07-2019، 12:15)sarsar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چند لحظه صب کردم کتک بخوره بعد رفتم نجاتش دادم

خوب اومدی25r30
یهو ی فکر شیطانی زد ب سرم ... منم رفتم کمک کسایی ک داشتن میزدنش!
میرم جلو قلدررو میزنم بعد شروارشو میکشم پایین بعد تفنگشو در میارم وبه دوستم میگم یه لگت بهش بزنه بعد یکی با تفنگ میکشم تفن گو میدم دس قردر وبا دوستم درمیریم
بعد زنگ میزنین پلیس پایان
(21-07-2019، 10:20)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میرم جلو قلدررو میزنم بعد شروارشو میکشم پایین بعد تفنگشو در میارم وبه دوستم میگم یه لگت بهش بزنه بعد یکی با تفنگ میکشم تفن گو میدم دس قردر وبا دوستم درمیریم
بعد زنگ میزنین پلیس    پایان
قضیه شروار یکم بی رحمانه نیست؟ بعدشم اگه تفنگو بدین دست قلدره هلاکتون نمیکنه؟ و همچنین واسه گرفتن خودتون زنگ میزنین پلیس؟!
(21-07-2019، 13:08)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2019، 10:20)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قضیه شروار یکم بی رحمانه نیست؟ بعدشم اگه تفنگو بدین دست قلدره هلاکتون نمیکنه؟ و همچنین واسه گرفتن خودتون زنگ میزنین پلیس؟!
اون بیحاله زنگ میزنیم میگیم اون کشته
(21-07-2019، 19:42)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2019، 13:08)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
اون بیحاله زنگ میزنیم میگیم اون کشته

چه ادامه دار ولی باحال بود Wink

(21-07-2019، 9:58)♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یهو ی فکر شیطانی زد ب سرم ... منم رفتم کمک کسایی ک داشتن میزدنش!

چه وحشتناک ولی حقش بود Big Grin
صفحه‌ها: 1 2 3