انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: معرفی رمان و فیلم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام امروز می خوام چندتا رمانی که فیلمشونو هم ساختن بهتون معرفی کنم مثل

دختری با تمام محبت هایش :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
معرفی رمان و فیلم 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
معرفی رمان و فیلم 1

خلاصه:دختری هست که از بچگی به سازمانی منتقل شده که درون اونجا به طور محرمانه چیزی رو از بچه ها مخفی میکنن و اون دختر به راز اون ها پی میبره که تمام بچه هایی که اونجا قرار دارن در اصل با بو کشیدن و بوی خون دیونه میشوند...

نویسنده:مایک کری
نشر:باژ

سپس تو آمدی :

معرفی رمان و فیلم 1

معرفی رمان و فیلم 1

خلاصه:پسری افسرده با دختری که بیماری لا الاج داره اشنا میشه و بهش کمک میکنه به آرزو هاش
تحقق ببنده

نویسنده:جوجو مویز

من پس از تو:

معرفی رمان و فیلم 1

خلاصه:دختری برای کار در جایی استختام میشود و در آنجا با مردی که فلج شده در حادثه تصادف آشنا میشه و به او کمک میکنه تا زندگی بهتری داشته باشه و کم کم ...

نویسنده:جوجو مویز

دختری در قطار:

معرفی رمان و فیلم 1

معرفی رمان و فیلم 1

خلاصه:  دختریی برای سفر کاری یا جستجو راهی سفری میشه در اون سفر اتفاقات عجیبی دورور او رخ میدهد که او خبر دار نیست و اهمیتی هم نمیدهد...

نویسنده: پانسولا هاوکـــز

سپاس + نظر = نسخه بعدی

امیدوارم لذت ممکن رو برده باشید
من پس از تو واقعا عالیه Heart
من هم فیلم وهم رمانشو دیدم عالیه
پیشنهاد میکنم ببینید
(28-07-2019، 17:53)*نفس* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من پس از تو  واقعا عالیه  Heart
پیشنهاد میکنم ببینید
من همه این فیلم و رمان ها رو خواندم و دیدم و به شما هم پیشنهاد میکنم که اگه
عاشق فیلم  زامبی ها هستید حتما دختری با تمام محبت هایش رو ببینید Heart
(29-07-2019، 8:33)Open world نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2019، 17:53)*نفس* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من پس از تو  واقعا عالیه  Heart
پیشنهاد میکنم ببینید
من همه این فیلم و رمان ها رو خواندم و دیدم و به شما هم پیشنهاد میکنم که اگه
عاشق فیلم  زامبی ها هستید حتما دختری با تمام محبت هایش رو ببینید Heart

حتما نگاه میکنم عزیزم ممنون
وای فقط اولی just numberone
جالبن
من پس از تو فیلمشم هست emilia clarke بازی میکنه
من بیگانه از البر کامو رو هم پیشنهاد میکنم اگر به اثار مربوط به مکتب ابسوردیسم علاقه دارید
تهوع هم ک حتما خوندید
(26-09-2019، 15:19)Rhm_anarchist نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من پس از تو فیلمشم هست emilia clarke بازی میکنه
من بیگانه از البر کامو رو هم پیشنهاد میکنم اگر به اثار مربوط به مکتب ابسوردیسم علاقه دارید
تهوع هم ک حتما خوندید

بله خوندم ولی ممنونم که بهم معرفی کردید Heart