انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: کدوم مدل مو بهتره؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
من یه مدل مو میدم بگید کدومش بهتر بود ؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کدوم مدل مو بهتره؟ 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کدوم مدل مو بهتره؟ 1

کدوم مدل مو بهتره؟ 1

کدوم مدل مو بهتره؟ 1

کدوم مدل مو بهتره؟ 1

کدوم مدل مو بهتره؟ 1

کدوم مدل مو بهتره؟ 1

مدل موی کوتاه سپاس بده نظرم باید بدی3ztz
هیچ کدوم
اصلا من بر این عقیدم موهای یه دختر نباید انقد کوتاه باشع
این مخصوص ما نیس
من ک همشو دوس داشتم Sad Tongue Heart
همشو دوص داشتم! ^ــ^

مُدل موهای من شبیه سومی و پنجمیه!

+
کم بودن ): بازم بذار ..
اخری Heart
همشون که شکل هم بودن :/
یاده خدابیامرز halsey افتادم 
والا من الان چندساله بخاطر درس و کنکور و اینکه وقت ندارم زیاد به موهام برسم موهام به همه حالت های این عکسا درومَده تقریبا -.- ایشالله دانشگاه رفتیم بلند می کنیم ._.*
از زدن موهام متنفرم اما مامانم هی اسرار می کنه بزن
همشو دوس دارم
صفحه‌ها: 1 2