انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: عصرجدید
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خوب ما اینچا به چهار داور و یک احسان علی خوانی نیاز داریم من خودم امین حیایی ام به خانوم نو نهالی و اریاودکتر بشیر واحسانه علی خوانی نیاز داریم

عصرجدید 1[/url]

شرکت کننده ها میتونن از عکس نوشته یا فیلم برایه ما اجراکنند داور ها عوض نمیشن داوران ریه خوده شونو به این صورت نشان میدن

+
-
با سپاس
ترو خدا بیاید نظر بدید
فلشخوریا استعداد ندارن که اخه بیابیمشون!D: (شوخی)
(18-08-2019، 11:26)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فلشخوریا استعداد ندارن که اخه بیابیمشون!D: (شوخی)
شوخی کردی دیگه مثلانیه عکسه زیبا یا نوشته فیلم اینا تو کدوم داوری یا ایمانی یا احسان علی خوانی

(15-08-2019، 9:20)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عصرجدید 1[/url]

خوب ما اینچا به چهار داور و یک احسان علی خوانی نیاز داریم من خودم امین حیایی ام به خانوم نو نهالی و اریاودکتر بشیر واحسانه علی خوانی نیاز داریم

شرکت کننده ها میتونن از عکس نوشته یا فیلم برایه ما اجراکنند داور ها عوض نمیشن داوران ریه خوده شونو به این صورت نشان میدن

+
-
با سپاس

(15-08-2019، 9:20)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عصرجدید 1[/url]

+
-
با سپاس