انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: پنت بال
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
فرید منظورت رو متوجه نشدم قشنگ توضیح بده
تو میای بعد عید بریم پینت بالBig GrinBig Grin
(15-03-2012، 13:26)008 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
علي آخه تو كارت ملي داري؟؟؟؟؟؟
از قبل كي بايد تماس بگيريم؟
1روز قبل 2روز قبل!!؟؟

مهم نیست روزش مهم این هست که از قبل جا بگیری اون جا یعتی رزف کنی.
(15-03-2012، 16:23).ali. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فرید منظورت رو متوجه نشدم قشنگ توضیح بده
تو میای بعد عید بریم پینت بالBig GrinBig Grin

من پنت بال فقط تابستون میرم. با شایان که شاید بشناسیدش همونی که پسر عمم هست(shayan1).
یعنی نمیایی دیگه Dodgy
شایان رو هم میشناسم
ما میخوایم بعد از عید بریم
حداقل باید اون جا چند نفر باشیم ؟؟
اگه تیم بدی که چه بهتر باید 10 نفر باشین (که چند نفر تعویضی میشن). ولی اگر به صورت مهمان برید و عمومی بازی کنید. یعنی زمین رو اجاره نکنید. مردم دیگر هم میان با شما بازی میکنن که تا سقف 40 نفر هم میشه. تعویضی هم این جوری نداره. یک عالمه هم داور داره و یک زمین بسیار بزرگ با برج و غار و ساختمان هاو...
بریم همون تیم بدیم و زمین رو کرایه کنیم بهتره
ورودیش چنده
6 تومن ورودی خود پنت بال هست تیر هم بسته ای 5 تومن هست به اندیشه ام. ورودی پارکینگ هم اخرین بار که من پرسیدم(تابستان) دو تومن بود.
کرایه زمین واسه یک 5 دست بازی حدود 50 تومن شده. قبلا 25 تومن بود. اگه زمین رو کرایه کنی حتی اگه دو نفر هم باشید می گذارن بازی کنید.

ورزشگاه خیریه العمل رو میشناسی؟؟
نوچ.
من فکر کردم سانسی هست
تو همین ورشگاه خیریه العمل
ورودیش 8 هزار تومن با 50 تیر هست و هر تیر هم 4 هزار تومن
و هر سانس این ورزشگاه 1 ساعت 30 دقیقه هست
آقا من فقط بازي ميكنم!
دفعات پيش هم دونگ ميزاشتيم يه نفر حساب ميكرد!
فقط بگيد دونگه من چقدره؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5