انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اگه یع روز عشقتو با یه کس دیگه ببینی چکار می کنی؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
نه بااااو فقط خواستم سو تفاهم نشه Heart
(18-09-2019، 21:04)Rastiiin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه بااااو فقط خواستم سو تفاهم نشه Heart

متلک ننداز راستین
من خودم بگم میرفتم می گفتم اخه بارمو از رو دوشم برداشتی خیلی وقت میخواستم ولت کنم نمی شود حالا که شوده می خوام یه چیزی Big Grin بگم اخ جون Big Grin
راستش اصلا منظورتو نفهمیدم
خخخخخخخخ

اره بااااو Big Grin
(18-09-2019، 23:17)Rastiiin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
راستش اصلا منظورتو نفهمیدم
خخخخخخخخ

اره بااااو Big Grin
منظورم این نه که از دستش راحت شدم تااز تو بسوزه
دیدمش ولی خب مهم نبود برام چون فراموشش کرده بودم
میرم از پشت سر دست میذارم رو شونش، وقتی برگشت سمتم میگم مبارک باشه، غم نبینی مشتی
دیدن غیرتی شدن اونی ک کنارشه جالبه Smile
دیدمش و جوری باهاش رفتار کردم که خودش از کارش پشیمون شد بعدشم بخشیدمش چون نمیتونم بدون اون زندگی کنم
(24-09-2019، 11:42)☆єℓαнєн✮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدمش ولی خب مهم نبود برام چون فراموشش کرده بودم
نمی دونستم اتفاق افتاده اونی که تورو ول کرده احتما پیش همه بی ارزش بود خواسته اوقتشو خالی کنه اونم سر تو اون عوضی هر کیه باشه مهم اینه که تو بهش وابسته نباشی
نمی دونم
شاید لبخند زدمو گفتم
مبارک باشه
وبعد به احتمال زیاد برای همیشه از شهری که اون توش نفس می کشه برم
صفحه‌ها: 1 2 3 4