انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اگه یع روز عشقتو با یه کس دیگه ببینی چکار می کنی؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
اگه یع روز عشقتو با یه کس دیگه ببینی چکار می کنی
عاشق نشدم...
سینگلم اما اگه داشتم عشقمو تیکه تیکه میکردم
(18-09-2019، 16:18)رها جوووون.لپتاپ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عاشق نشدم...

دمت گرم

(18-09-2019، 17:20)Rastiiin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سینگلم اما اگه داشتم عشقمو تیکه تیکه میکردم

نه بابا Tongue
میرفتم جلوش وایمیستادم
یه نگاهدبا نفرت بهش میکنم و میرم
چون کسی که به من خیانت کرده حتما لیاقتمو نداشته
(18-09-2019، 19:31)*نفس* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میرفتم جلوش وایمیستادم
یه نگاهدبا نفرت بهش میکنم و میرم
چون کسی که به من خیانت کرده حتما لیاقتمو نداشته

به این میگن حرف
میرینم بش..(:
(18-09-2019، 20:37)mobina_frg نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میرینم بش..(:
کار خوبی می کنی
من تویه لیست سیاهتم چراااا

اون پیامی که داده بودی اینجا جواب میدم

اولا من ننوشتم عاشقتم
توهم خیالت تخت هیچ منظوری نداشتم
(18-09-2019، 20:58)Rastiiin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من تویه لیست سیاهتم چراااا

اون پیامی که داده بودی اینجا جواب میدم

اولا من ننوشتم عاشقتم
توهم خیالت تخت هیچ منظوری نداشتم

خو عصبانی نشو چیزی نگفتم راستی من اصلا توجه نکردم که تو لیست دوستای سیاه هستی ناراحتی بردارم راستی سوزن نخ بردار جنبتو بدوز فک نکن نمی دونم واسه چی ناراحتی ولی چیکار کنم او گوه هارو میشناسم دست خودم نیست ببخش اگه چیز بدی گفتم Blush
صفحه‌ها: 1 2 3 4