انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اگر از فوت بال چیزی حالیت میشه بیا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
خب ببین من کوتاه بیا نیستما هرکس امادست بگه من ازش سئوال فوتبالی میپرسم به نسبته جوابا واست یه لقب میزارم که همه تو انجمن باید تا یه هفته به اون لقب صدات کنن هرکس امادس بگه اماده هستم Wink
من آمادمWink
منم امادم دادشی Smile
من امادمkaffe25020
صددرصد همه رو بلدماا
(24-09-2019، 15:21)nasim.l نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من امادمkaffe25020
خوب شروع
اولین سئوال گران ترین بازی کن کی هست
مفق باشی Smile

(24-09-2019، 15:29)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
صددرصد همه رو بلدماا
خب شرو اولین سئوال-اصطلاحی در فوتبال به معنای بازی های درون شهری؟

(24-09-2019، 10:02)Azita84 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من آمادمWink
-بهترین گل مرحله مقدماتیِ صعود به جام جهانی ۹۸ در آسیا توسط چه کسی زده شد؟

(24-09-2019، 10:04)*نفس* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منم امادم دادشی   Smile
-ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی ۹۸ در بازی با چین در کشور چین به چه نتیجه ای دست یافت؟
مهدی مهدوی کیا
(24-09-2019، 17:58)Azita84 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مهدی مهدوی کیا
افرین سئوال دوم
-نام ورزشگاه اختصاصی باشگاه تاتنهام انگلیس چیست؟

(24-09-2019، 10:04)*نفس* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منم امادم دادشی   Smile
ماشالا به اهدماد بنفست
من اطلاعات فوتبالیم عالی نیست. ولی سعی خواهم کرد از گوگل جان کمک نگیرم.
(24-09-2019، 20:45)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من اطلاعات فوتبالیم عالی نیست. ولی سعی خواهم کرد از گوگل جان کمک نگیرم.

ازت اسان میپرسم
برترین گل زن تاریخ بارسلونا؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4