انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: کمکم کنید
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
من و دوستام تو هشت ب ایم، فقط دوست صمیمیم تو هشت الف، با مدیرمون حرف زدم نذاشت اون بیاد تو کلاسمون گفت اگه میخوای خودت برو تو کلاسشون
حالا انتخاب با خودمه، فقط تا ظهر وقت دارم فک کنم
.
.
.
شما جام بودین چیکار میکردین؟؟؟
من دوست صمیمیمو انتخاب میکنم
(25-09-2019، 9:18)Arefe.6 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من دوست صمیمیمو انتخاب میکنم

خودمم میخوام دوست صمیمیمو انتخاب کنم
ولی میدونم که دوستام بهم فحش میدن
فرقی نمی کنه هدف کلاس درس خوندنه اگه یک ساعت تو کلاس نبینیش که چیزی نمی شه
(25-09-2019، 10:16)پسر غمگین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فرقی نمی کنه هدف کلاس درس خوندنه اگه یک ساعت تو کلاس نبینیش که چیزی نمی شه

آخه ما ده دقیقه بیشتر زنگ تفریح نداریم که همونم بعضی معلما درس میدن به جاش خیلی وقتا زنگ ورزش و تفکر آزادیم
از درس دادنشونم خوشم نمیاد معلمامونم خیلی مزخرفن حالم از همه شون بهم میخوره

دلم برا دوستم میسوزه زنگ هایی که اونا آزادن واسه خودش یه گوشه میشینه و من از پنجره نگاش میکنم
یا اینکه با کسایی حرف میزنه که ازشون متنفره
بنظر من دوست صمیمیتو انتخاب کن
ولی اگه از کلاست راضی هستی و دوست های خوبی داری نرو
(25-09-2019، 11:02)*نفس* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

از کلاسم که اصلا راضی نیستم
نیم ساعت دیگه باید برم مدرسه، تصمیم گرفتم کلاسمو عوض کنم

ممنون از کسایی که نظر دادن
(25-09-2019، 11:10)Azita84 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-09-2019، 11:02)*نفس* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

از کلاسم که اصلا راضی نیستم
نیم ساعت دیگه باید برم مدرسه، تصمیم گرفتم کلاسمو عوض کنم

ممنون از کسایی که نظر دادن

امیدوارم بهترین تصمیمو گرفته باشی عزیزم
تو زنگ تفریح که هم دیگرو می بینین
(25-09-2019، 14:46)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو زنگ تفریح که هم دیگرو می بینین

آخه ما ده دقیقه بیشتر زنگ تفریح نداریم که همونم بعضی معلما درس میدن به جاش خیلی وقتا زنگ ورزش و تفکر آزادیم
صفحه‌ها: 1 2