انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: معنی واقعی BF و GF
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
معنی واقعی bf , gf
معنی واقعی BF و GF 1

در کشور ما همه فکر می کنند داشتن دوست دختر یا پسر ( با فاکتورگیری!) یعنی قتل واقعی!

البته این کارها همه فقط دوستی با جنس مخالف است و عملا دو طرف چندان رابطه ای ندارند!( البته در مواردی ارتباط بسیار زیاد بوده و عواقب ناگواری دارد که همه می دانیم !... خودتو به خری نزن!)

اما وقتی طرف با یارو (!) که در آن سوی کشور است، SMS می دهد ارتباط آن ها فقط از همین طریق است. حالا کار نداریم که در برخی اوقات این ارتباط ها کاملا کاری بوده مثل منشی و رئیس! یا نویسندگان یک وبلاگ! ( خودمون دیگه خنگ خدا!)

ارتباط در همین حدود است . اما گاهی اوقات نادر هم منجر به مسئله ی وحشت انگیز ازدواج می شود.

ولی در سایر کشور ها

ارتباط دختر و پسر تنها به دو صورت بوده:

فقط دوستی مثل هم کلاسی ها!(...)

دوست دختر و دوست پسر

معنی واقعی این دو کلمه این جا تداعی می شود زیرا در کشورهای خارجه این دو فرد با هم ازدواج کرده و خانواده تشکیل می دهند و به هم زدن این ارتباط عواقب بد بدی دارد! (سام سون می بینید؟!) در حالی در کشور ما روزی صد هزار نفر از این افراد با هم قهر می کنند!

من خودم به شخصه دوست دختر ندارم! (هه هه هه ... با این حال باید خیلی قدرت فکرم بالا باشه که این مطالب رو نوشتم نه؟!)

بدم نمی یاد که داشته باشم ولی از ترس اینکه روزی دستم رو شه به دنبال این کارها نمی رم( حالا نه انگار خیلی هم قیافه داریم که همه ملت دنبالمون باشن!)
مطالب جالب بود اما من معنی جی افاف با بی افاف و پیدا نکردم