انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: چرا عاشق میشی دلیلش چیه؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
چرا عاشق شدی دلیلش چیه؟
عشق هیچ دلیلی نداره وقتی کسی میبینی ازش خوشت میاد بعد یه مدت روش کراش میزنی
بعداش کلا زندگیت نابود میشه اگه خانوادت بفهمن
کلا من که شخصا دیگه عاشق نمیشم
(13-10-2019، 17:37)melika rzv نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

آخه من کلا آدمای خیلی زیاد تو زندگیم دیدم ولی نه ازشون خوشم اومده نه تو عمرم عاشق شدم و کلا از عشق متنفرم
اکه دنبال دلیل میگردی اصلا نباید عاشق بشی
عشق دلیل نداره
یهویی تو یه زمان نامشخص و تو یه مکان نامشخص عاشق میشی .
واینو بدون کسی که بدون دلیل دوست داره رو نمی تونی با هزار تا دلیل و منطق
قانع کنی کع فراموشت کنه
به عشق اعتقاد ندارم :/
(13-10-2019، 19:35)rihannal نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به عشق اعتقاد ندارم :/

آفرین منم همین طور
(13-10-2019، 17:40)RaadA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-10-2019، 17:37)melika rzv نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

آخه من کلا آدمای خیلی زیاد تو زندگیم دیدم ولی نه ازشون خوشم اومده نه تو عمرم عاشق شدم و کلا از عشق متنفرم

افرین    این خودش کلیئه       همین طوری هم بری زندگیت عالی میشه  
مگه باید هرکی ببینیم عاشقش بشیم
خودتو سخت بده به دیگران
عاشق نشو فقط از یه نفر خوشت بیای  Blush
(13-10-2019، 19:37)melika rzv نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-10-2019، 17:40)RaadA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-10-2019، 17:37)melika rzv نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

افرین    این خودش کلیئه       همین طوری هم بری زندگیت عالی میشه  
مگه باید هرکی ببینیم عاشقش بشیم
خودتو سخت بده به دیگران
عاشق نشو فقط از یه نفر خوشت بیای  Blush

صد در صد نظرت عالیه
مرسی Angel
با تجربه ام 2
(13-10-2019، 19:41)melika rzv نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مرسی Angel
با تجربه ام 2

WOW. بر منکرش لعنت