انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: بهترین شاهکار خرابکاریتون چی بوده ؟؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
**خب اسم تاپیک رو که دیدین و موضوع رو میدونین**

بزرگترین خرابکاریتون چی بوده؟

من خودم موقعی که بچه بودم تو کلاس پای صندل معلم رو شکسته بودم و وقتی اومد روی

صندلی نشست همون لحضه زمین افتاد و کلاس از خنده مردن

شما چی؟؟

من کلاس اول بودم پای بلند گو
بجای کلمه ی شوکلات گفتم گوزولات Big Grin
اگه بخوام محترمانه بگم
باد معده مصنوعی زیر صندلی معلمم گذاشتم
اقا خیلی مسخره بعه جای اکسیژن گفتم اسکیژن
سر امتحان خیلیی مهم تو مدرسمون وسط امتحان پاشدم کولرو روشن کنم بجاش کل برقای سالن رو قطع کردم :| :| :|
خخخخ خوب بود

(16-10-2019، 13:18)rihannal نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سر امتحان خیلیی مهم تو مدرسمون وسط امتحان پاشدم کولرو روشن کنم بجاش کل برقای سالن رو قطع کردم :| :|  :|

افرین UndecidedUndecidedخخ

(16-10-2019، 13:18)rihannal نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سر امتحان خیلیی مهم تو مدرسمون وسط امتحان پاشدم کولرو روشن کنم بجاش کل برقای سالن رو قطع کردم :| :|  :|

افرین UndecidedUndecidedخخ
(15-10-2019، 18:18)..(stella(R نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
روزی که بچه بودم تو کلاس پای صندل معلم رو شکسته بودم و وقتی اومد روی

صندلی نشست همون لحضه زمین افتاد و کلاس از خنده مردن

شما چی؟؟

سپاس

سپاسسسسسTelegh_05
چند روز پیش فوتبال بین تیم کلاسما بود و تیم کلا هفتمی ها من الان هشتمم

من به عنوان تماشا چی رفتم پشت دروازه تیم خودمون بعد دروازبان توپ رو مهار کرد دروازه خالی شد یکی اومد شوت بزنه گل بشه آروم توپ رو زدم اونور نذاشتم گل بشه Big Grin Big Grin Big Grin بعد داور یادش رفت خطا بگیره به ضرر تیم ما بعدش اون تیم کرنر رو زد تیم ما توپ رو گرفت ضد حمله زد توپ رو گل کرد یعنی هم نزاشتم تیممون گل بخوره هم کاری کردم که تیم اونا گل بخوره Smile Smile
بعد تیم ما١_۰ برد Sleepy

سپاس فراموش نشه....
(11-12-2019، 13:14)sadra winner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چند روز پیش فوتبال بین تیم کلاسما بود و تیم کلا هفتمی ها من الان هشتمم

من به عنوان تماشا چی رفتم پشت دروازه تیم خودمون بعد دروازبان توپ رو مهار کرد دروازه خالی شد یکی اومد شوت بزنه گل بشه آروم توپ رو زدم اونور نذاشتم گل بشه Big Grin  Big Grin  Big Grin  بعد داور یادش رفت خطا بگیره به ضرر تیم ما بعدش اون تیم کرنر رو زد تیم ما توپ رو گرفت ضد حمله زد توپ رو گل کرد یعنی هم نزاشتم تیممون گل بخوره هم کاری کردم که تیم اونا گل بخوره  Smile  Smile
بعد تیم ما١_۰ برد Sleepy

سپاس فراموش نشه....

خوب بود خخ
دو روز پیش اومدیم تو خوابگاه ماست بخوریم.من بلند شدم سطل اشغال رو اوردم نزدیکمون بعد خواستم از رو ماستا بپرم که دقیقا افتادم تو ماستا.خلاصه که فرش خوابگاه کثیف شد.از سرپرستمون هم کتک حسابی خوردیم.مجبور شدیم تو سرما فرش بشوریم
صفحه‌ها: 1 2 3