انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: سخت ترین سوال دنیا اگه کسی بتونه جواب بده سپاس میشه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
(17-10-2019، 13:02)RaadA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-10-2019، 13:01)..(stella(R نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-10-2019، 12:57)RaadA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بین اینها هیچکدام

ولی اگه مجبور باشم بابام

دلیلشو بگو که چرا بابات

چون جونم به جونش بسته خیلی دوسش دارم
بهترینه Heart

اها ولی فکر میکردم بگی مادرت
اونم همین طور ولی بابا یه چیز دیگس
(17-10-2019، 13:08)RaadA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اونم همین طور ولی بابا یه چیز دیگس

اها Sleepy
اقا خواهر برادر مادر پدر همشون باید نجات پیدا کنن و من اید یکیشونو نجات بدم بقیه بمیرن ها چرا این کارو کنم خودمو تو مقیتی قرار میدم که اونا هستن بعد همگی باهم میمیریم اینکه کاری نداره
(17-10-2019، 15:44)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اقا خواهر برادر مادر پدر همشون باید نجات پیدا کنن و من اید یکیشونو نجات بدم بقیه بمیرن ها چرا این کارو کنم خودمو تو مقیتی قرار میدم که اونا هستن بعد همگی باهم میمیریم اینکه کاری نداره

افرین دخی جونم

سپاسی
جوابي ندارم اخه من همشون برام از جون خودمم مهمتر هستن و اگه يه جايي باشم كه بايد يكيشونو انتخاب كنم مطمئنم از غم اينكه نمي تونم بقيه شون رو نجات بدم همون جا خودم از غصه مي ميرم اينو صد در صد مطمئنم
امممم من شنا بلد نیستم

اگه هم بلد باشم اونی که شنا بلد نیس

اگه هم همشون شنا بلد نباشن بچم و برادرم

چون داداش بچه ندارم 14 سالمه
مرگگگگگگگ!
منظوره اینه که خودم بمیرم بهتره
(14-12-2019، 13:32)دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
امممم من شنا بلد نیستم

اگه هم بلد باشم اونی که شنا بلد نیس

اگه هم همشون شنا بلد نباشن بچم و برادرم

چون داداش بچه ندارم 14 سالمه

اها
من دوست دارم اولویت رو به اونی که کم سن تره بدم چون وقت  کمتری برای لذت بردن از زندگیش داشته 

ااااااا هولی شت عجب چیزی گفتم.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8