انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: سخنرانی طنز دانش آموزی برای شورا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
بسم تعالی.

حدودا یک هفته پیش توی مدرسه قدس  _ که خود من هم تحصیلات راهنماییم رو اونجا گذروندم _ دانش آموزا برای شورا مدرسه داشتن سخنرانی میکردن که در این میان یکی از سخنرانی ها برام جالب اومد و متن رو از ایشون گرفتم تا اعضای فلشخور هم از سخنرانی گهربار ایشون استفاده کنند!
متن سخنرانی:
بسم‌الله الرحمن الرحیم.
  به قول اکثر دبیران گرامی، قبل از شروع بحث‌های کلاسی از شما تقاضا میکنم این سخنان بین خودمان بماند و از مدرسه بیرون نرود. چراکه نمیخواهم فردا بجای اینکه با تاکسی زرد به مدرسه بیایم، با ون سیاه به دادگاه بروم.
  بنده چند هدف مهم در رابطه با پیشرفت مدرسه و ایجاد تنوع و علاقه‌مندسازی دانش آموزان به مدرسه و درس دارم.
  اولویت چهارم بنده تبدیل بوفه مدرسه به بزرگترین بوفه در جهان است (معاون پرورشی مدرسه که معاون ماهم بودن و از اینجا بهشون سلام میفرستم، به شوخی برای بعضی از واژه ها پسوند بزرگترین در جهان را میگذارد برای مثال: بزرگترین پارک آبی در جهان، بزرگترین انتخابات در جهان، بزرگترین اردوگاه در جهان و...)
 اولویت سوم من این است که قصد دارم مذاکره‌ای بین مدرسه رشدیه و قدس ترتیب به نام الجام دهم که برای رشد و شکوفایی هردو مدرسه مفید خواهد بود (مدرسه قدس مدرسه ای نمونه دولتی بود و از وقتی که نمونه رو برای متوسطه دوره اول حذف کردن این مدرسه رو دارن تبدیل به مدرسه متوسطه دوره دوم میکنن به این صورت که وقتی هفتم ها به هشتم رفتن مدرسه دیگه پایه هشتم ثبت نام نکرد و بجاش پایه دهم آوورد و بجای هشتم نیز یازدهم و امسال هم وقتی نهم ها سال رو تموم کنن مدرسه قدس به تاریخ میپیونده و مدرسه رشیده متولد میشه)
  اولویت دوم نیز ایجاد ارتباط سازنده با مدارس دیگر بویژه مداراس دخترانه خواهد بود! (صدای خنده دانش آموزان به بالاترین حد میرسد)
  و اولویت اول و اساسی بنده تبعید معلمان سختگیر به قطب‌شمال خواهد بود.
 (دسته کلیدی از جیبش در می‌آورد) و در آخر از شما میخواهم خوب به این کلید که کلید مشکلات مدرسه است نگاه کنید زیرا ممکن است اخرین بازی باشد که این را خواهدید دید!!!

منبع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انجمن های تخصصی و تفریحی فلشخور
متن جالبی بود 
در انتخابات ما هم یه کی از دانش اموزان یجوری حرف زد که باعث شد ریس شورا شود
قسمتی از اونو براتون میگم
به نام خدا
من ......هستم
من کاندید شورای دانش اموزی مدرسه شما هستم
(بعد گفتن این جمله از حالت جدی در امد و خیلی با اعتماد بنفس و محکم گفت)
مدیران عزیز امیدوارم من و اخراج نکنید که این حرف هارا میزنم
سلام بچه ها من نمی خوام به شما وعده هاب الکی بدم
ولی بهتون قول میدم همیشه بخندونمتون بیشتر تون منو می شناسید دختر شیطونیم و همه ی معلما از دستم شاکی و هر دقیقه دفتر
مشکلی نیس شما هم شلوغ کنید
(و بعد با صدای بلند گفت )مگه همه ی دخترا باید خانوم باشن دنیا دختر شیطون نمی خواد
من  اگه ریس شورا شم یعی میکنم این سختگری ها کمتر شه
ممنون که به من گوش دادید هموتونو دوست دارم
(و بعد همه ی مدرسه اسمشو می گفتن‌ و دوست می زدن )
ودر اخر با بیشترین رای ریس شورا شد
بابا ایوللللل
از شما یه همچین متن قشنگ و خلاقانه میگه
کاندید مدرسه ما هم میگه استخر میزنم وسط حیاط://
(31-10-2019، 23:00){HoSsein_83} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از شما یه همچین متن قشنگ و خلاقانه میگه
کاندید مدرسه ما هم میگه استخر میزنم وسط حیاط://

حتما طرف خیلی پولداره دلش خوشه باباش میده
چه بامزه دوستای من به من رای بدین ممنون اقا این واقعا با استعداده
عجب ذهن خلاقی داشته !
نفهمیدی چند رای اورد؟
(17-09-2020، 15:30)جاویدم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عجب ذهن خلاقی داشته !
نفهمیدی چند رای اورد؟

اون موقعی که تاپیک رو زدم نمیتونستم بگم متن مال منه ولی الان میتونم (:
حول و حوش 14 -15 تا رای اوردم کلا :-|
اونایی که شکلات دادن بیشتر آوردن :-|
 موضوع اين طنز واقعيش چي ميشه...سخنرانی طنز دانش آموزی برای شورا 1