انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: نظرتان راجب بازی زیر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
آقا چرا مرحله اولش یه جوریه کمکم کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/playg.php?code_game=2640
چه جوریه؟
(05-12-2019، 22:43)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چه جوریه؟

عزیز من مرحله اولش صفحه سیاه میشه بعد یه قسمتی سبز رنگ نمیدونم چه کنم
(06-12-2019، 6:08)sadra winner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-12-2019، 22:43)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چه جوریه؟

عزیز من مرحله اولش صفحه سیاه میشه بعد یه قسمتی سبز رنگ نمیدونم چه کنم
خوب دوربین تفنگ تک تیرانداز است.
یه سرباز تو سبزه ها ایستاده به سر ش شلیک کن.
ممنون صابر سپاس هم دادم
(18-12-2019، 20:31)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آقا مشکل دارههه

خب منم سه ساعته همینو میگم
تو عکس نشون دادم:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نظرتان راجب بازی زیر 1
(19-12-2019، 19:05)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو عکس نشون دادم:
نظرتان راجب بازی زیر 1

دمت گرم ولی من چرا مرحله اولشو میرفتم یه صفحه سیاه و یه سبزه فقط میومد؟