انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: موزیک ویدیو آهنگ سرکوب از یاس
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2

واقعا یاس یه رپره که حرف نداره
Heart  Heart

سپاس یا نظر یادت نره هاااا Heart
وااااااییی
عااالی بود Heart
(08-01-2020، 15:37)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وااااااییی
عااالی بود Heart

ممنون از نظرت
ده ساله که دارم یاس گوش میدم و واقعا خوشحالم که اینو گذاشتی
عالییی بود Heart
(08-01-2020، 15:49)طاها1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ده ساله که دارم یاس گوش میدم و واقعا خوشحالم که اینو گذاشتی
عالییی بود Heart

خواهش میکنم بیشتر هم دارم
دوباره میزارم
یه رپر معمولی ای بیش نیست Telegh_40
(08-01-2020، 18:02)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یه رپر معمولی ای بیش نیست  Telegh_40
چش Dodgy Dodgy
آخه تو راست میگی این همه غلط میگن درضمن نکنه خواننده ها تو خوبن
ایوللل بهت داش مهران خیلی عالییی بود

(08-01-2020، 18:02)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خخخ آره دو دف تو راست میگی
(08-01-2020، 18:10)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

[ -> ]

معلومه که راس میگم من همیشششششه راس میگم
(08-01-2020، 18:30)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-01-2020، 18:10)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

[ -> ]

معلومه که راس میگم من همیشششششه راس میگم

دو دفففففف
حرفاتم مثل پروفایلتن بیروح خنثی ضدحال
چطور سر میکنی Dodgy Dodgy
صفحه‌ها: 1 2