انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اگه دوس داری ازم سوال بپرس
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام برای اینکه بیشتر با من آشنا شید گفتم بیایید هر چقدر دوس دارین ازم سوال بپرسید
1
2
3
شروع کنید                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              
سلام عزیزم خوش اومدی
وسوالم حاضری نفر بعدی منو ببوسی؟
سلام
خوش عضو جدید

یه معرفی مختصر خودت بگو بیشتر بشناسیمت ؟
(15-01-2020، 16:26)*نفس* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام
خوش عضو جدید

یه معرفی مختصر خودت بگو بیشتر بشناسیمت ؟

غزل 13 تهران

(15-01-2020، 14:42)tamana m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام عزیزم خوش اومدی
وسوالم حاضری نفر بعدی منو ببوسی؟

اوووممم نميدونم شايد
سلام
چه رنگی دوست داری؟
غذای مورد علاقه؟
رل داری؟
(15-01-2020، 19:18)Mehran_RAP_021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام
چه رنگی دوست داری؟
غذای مورد علاقه؟
رل داری؟

مشكي

ايراني:باقالي پلو با گوشت خارجي:كورن داگ

آره
(14-01-2020، 14:56)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام من عضو جدید انجمنم برای اینکه بیشتر با من آشنا شید گفتم بیایید هر چقدر دوس دارین ازم سوال بپرسید                                                                                        1                                                                                                                                                                                                                                                           2                                                                                                                                                                                                                                                        3                                                                                                                                                                                                                                                     بپرسید

بخاطر پیامتون آمدم
خواستم جواب بدم ولی صندوق پیاماتون پره خالیش کنین
کنار جایی که درصد حافظه پیاماتونو نشان میده
نوشته تخلیه پوشه اونو بزننین
من کلشو خالی کردم ولی میگه بازم پره
(26-01-2020، 21:35)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من کلشو خالی کردم ولی میگه بازم پره

تخلیه پوشه رو بزن چنتا. گزینه هست جلوشون یه مربع کوچیک هست بزن رو مربع ها
وقتی تیک خوردن
پایین نوشته حذف اونو بزن تخلیه میشه
مرسی خالی شد
صفحه‌ها: 1 2