انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: معرفی فیلم ترسناک کینه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
معرفی فیلم ترسناک کینه 1
سری Grudge با داشتن دنباله‌ها و بازسازی‌های پرتعداد، یکی از گسترده‌ترین و گیج‌کننده‌ترین مجموعه فیلم‌های ترسناک است که طی دو دهه و در دو کشور مختلف ساخته شده است. اولین فیلم این مجموعه با نام Ju-On: The Curse در سال 2000 در ژاپن اکران شد و چند قسمت دیگر به دنبال آن ساخته شدند. در سال 2006، سومین فیلم از سری ژاپنی، با نام The Grudge در هالیوود بازسازی شد. این فیلم که بعدها دو دنباله برایش ساخته شدند، به‌وسیله تاکاشی شیمیزو، همان کارگردان نسخه اصلی ساخته شد. در سال 2016 شاهد انتشار فیلم Sadako vs. Kayako بودیم که به صورت مشترک از روی دو مجموعه Grudge و Ring ساخته شده بود. امسال، یک بازسازی امریکایی دیگر از روی مجموعه ژاپنی صورت گرفته که باز هم Grudge نام دارد. مانند نسخه بازسازی شده اول، این فیلم هم به‌وسیله استودیوی فیلمسازی سم ریمی یعنی Ghosthouse Pictures ساخته می‌شود و بازیگران اصلی ان عبارتند از آندرا رایزبرو (فیلم Mandy)، دیمین بیچر (بازیگر Alien Covenant)، بتی جیلپین (GLOW) و جان چو (فیلم Searching). این فیلم نتوانست نظر منتقدین را جلب کند.
و عکس بازیگر جن
معرفی فیلم ترسناک کینه 1
دوستان از شما یه خواهش دارم و اینو به تجربه می گم
من تو یه هفته حدودا 5 یا 6 فیلم می بینم و 4 یا 3 تای انها فیلم ترسناک هست
اما از شما می خوام به هیچ گونه این فیلم هارو کنار ادم های ضعیف دل یا کودکان زیر14 سال نگاه نکنین چون این فیلم ها روی افکارشون تاثیر مزاره مثل برادر خودم که من یه فیلم نشونش دادم و به وحشت شبانه دچار شد و به تازه گی خوب شده

معرفی فیلم ترسناک کینه 1
و عکس هایی از حضور جن
معرفی فیلم ترسناک کینه 1
معرفی فیلم ترسناک کینه 1
معرفی فیلم ترسناک کینه 1
معرفی فیلم ترسناک کینه 1
رفتم نیگا کردم یه کمی اپیلاسیون شدم Big Grin . دیگه فیلم ترسناک چی داری؟
(22-01-2020، 14:13)طاها1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رفتم نیگا کردم یه کمی اپیلاسیون شدم  Big Grin . دیگه فیلم ترسناک چی داری؟
تمام موضوع هایی که دیروز گذاشتم ترسناک هستن
(22-01-2020، 14:15)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-01-2020، 14:13)طاها1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همرو نیگا کردم هیچ کدوم مثل این نبودن
(22-01-2020، 14:18)طاها1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-01-2020، 14:15)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
همرو نیگا کردم هیچ کدوم مثل این نبودن

پس تو اگه فیلم ترسناک می خوایی حتما برو فیلم هایی که توش جن و ارواح هست نگاه کن
[ -> ]

می تونی قبرستان حیوانات خانگی یا نفرین لیورونا رو ببینی
واااای چه باحاله
حتما میرم ببینمش...
سپاس خواهری Heart
عزیزم 4 قراره بیاد خیلی موضوعش جالبه به نظر من