انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: معرفی فیلم نقشه فرار 3 - Escape Plan 3
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نقشه فرار 3 - Escape Plan 3

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://timecity.ir/wp-content/uploads/2019/07/t7zxvt92874yt98asdg9w27bweigasw9e7yt9834y896.jpg

کارگردان : جان هرتسفلد
تهیه کننده : رندال امت - مارک کانتون - رابی برنر
بازیگران : سیلوستراستالونه - دیوید باتیستا - فیفتی سنت - جیمی کینگ - ژان جین - دوون ساوا
تاریخ اکران : 27 ژوئن 2019 « پنجشنبه 6 تیر 1398 »

یکی دیگر از فیلم های جدید 2019 قسمت سوم نقشه فرار است. این فیلم علی‌رغم چیزی که انتظار میرفت ظاهر شد و نتوانست موفقیت قسمت‌های قبل را تکرار کند. با وجود حضور چهره‌های بزرگ و مشهور سینما در این عنوان، نقشه فرار 3 یک شکست محسوب می‌شود.

دلیل اینکه ما آن‌را در میان بهترین فیلم های 2019 به شما معرفی کردیم، پایان زیبای فیلم و البته اکشن‌های جذاب و تماشایی است که در ساخت این پروژه مورد استفاده قرار گرفته.

با توجه به فیلم‌نامه‌ی نقشه فرار 3 نمی‌توان آن‌را ضعیف دانست، بلکه می‌شود گفت حضور نام‌های بزرگی همچون « انتقام جویان 4 »، « جان ویک 3 »، « مرد عنکبوتی » مانع از درخشش این فیلم شده‌اند.

با این اوصاف بنده به شما پیشنهاد می‌کنم که این فیلم را تماشا کنید چراکه یکی از مورد انتظارترین فیلم های 2019 بود و به نظر من خط داستانی قوی و جذابی داشت. اگر این فیلم را دیده‌اید خوشحال می‌شوم نظرتان را در موردش بدانم.
من اینو دیدم فیلم جالب هستش اکشن هستش
ابجی عکسو درست کن بزار کامل بیاد Heart
(30-01-2020، 19:19)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

آخه نمی دونم از کجا بفرستم واسه همینه از هرجا می فرستم نصفه و نیمه میاد
(01-02-2020، 17:47)Open world نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-01-2020، 19:19)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خب بعد از اپلو بزار تو اونجایی که علامت عکس هست بعد با موضوع بزار بعد موضوع رو ب روز رسانی کن
(01-02-2020، 19:22)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-02-2020، 17:47)Open world نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

خب بعد از اپلو بزار تو اونجایی که علامت عکس هست بعد با موضوع بزار بعد موضوع رو ب روز رسانی کن

مرسی عزیزم Blush