انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: احساسات دخترونه چطوریه؟!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
یه سوالی که همیشه مغزمو مشغول کرده اینکه دخترا هم عاشق میشن یا از پسری خوششون میاد یا همش الکیه و دارن سر ما پسرا کلاه میزارن ... چون من خودمو جای یه دختر که میزارم میبینم دلیلی برای اینکه از یه پسر خوشم بیاد پیدا نمیکنم،......لطفا جواب بدید حیلی کنجکاوم!!!!!!!
خب دخترا بیشتر دوست دارن پسرا دنبالشون باشن و از ی طرف پسرا هم تنوع می خوان هر دو تا ی جایی خوب و ی جایی بدن پس تو ک خودتو جای دخترا میزاری دلیلی نمی بینی ک دخترا از پسرا خوششون میاد باید بگم دخترا هم دلیلی نمیبینند از ی پسر خوششون بیاد همش ی هوس هستش ک نوجوون ها فرق بین عشق و هوس رو هنوز نمی فهمند بعد از جدایی دچار افسردگی میشن
عشق یه چیز مقدسه که توی بازه ی زمانی خاصی اتفاق می افته البته ناگفته نمونه که اون بازه زمانی توی نوجونی نیست
و حرف شما
عشق یه دلیل دوس داشتنی و دو طرفه اس برای اینکه یه پسر و دختر همدیگه رو دوست داشته باشن
(05-03-2020، 20:07)*#*#Pegasus#*#* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یه سوالی که همیشه مغزمو مشغول کرده اینکه دخترا هم عاشق میشن یا از پسری خوششون میاد  یا همش الکیه و دارن سر ما پسرا کلاه میزارن ... چون من خودمو جای یه دختر که میزارم میبینم دلیلی برای اینکه از یه پسر خوشم بیاد پیدا نمیکنم،......لطفا جواب بدید حیلی کنجکاوم!!!!!!!

چون خودت پسری دلیلی پیدا نمیکنی داداشمـــ :/
بعدشم دخترا مجسمه که نیستن احساس دارنـــــ Sad
(05-03-2020، 20:07)*#*#Pegasus#*#* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یه سوالی که همیشه مغزمو مشغول کرده اینکه دخترا هم عاشق میشن یا از پسری خوششون میاد  یا همش الکیه و دارن سر ما پسرا کلاه میزارن ... چون من خودمو جای یه دختر که میزارم میبینم دلیلی برای اینکه از یه پسر خوشم بیاد پیدا نمیکنم،......لطفا جواب بدید حیلی کنجکاوم!!!!!!!

تو دلیل نمیبینی شاید دخترا دلیل داشته باشن تو چمیدونی.__.
خب شما مطمعنن از طریقه  شبکه مجازی خودتونو جای دختر جا میزنین درسته
خب هیچ کس  امکان نداره کسی از طریق مجازی عاشق شه
یا طرف سنش پایینه یا دورغ میگه یا فکر میکنه عاشقه ولی هوسه
بعضی از دخترا دنبال اینن که وقتشونو با بازی دادن یه پسر وخیلی از پسرا هم اینجورین
اینکه ادم بفهمه طرف عاشقشه یا نه چیز سختیه اینکه واقعا راست میگه
و فقط مربوط به پسرا نیس
یه چرخ تو نی نی سایت بزنی دیگه دلیلی واسه اینکه از یه دختر خوشت بیاد هم پیدا نمیکنی
نمیدونم یجوری هستن کسی نمیتونه درکشون کنه
لوسن
حسودن
خودشونو خوشگلترین میدونن Big Grin
یه پسر ولشون کنه دیگه به زندگی عادی خیلی سخت برمیگردن
دیگه بقیه شو نمیدونم
من فقط یکم از احساسات دخترونه دارم پس نمیتونم کمکت کنم شرمنده Big Grin
خوشمون میاد کم کم عاشقش میشیم اگع اونا هم ازما خوششون نیاد دیوونه میشیم Angel
والا این جور که من دیدم دخترای خوب و اصیل اگه یه کم بهشون توجه کنی اینقدر عاشقت میشند که دیگه به این آسونی دست از سرت بر نمیدارند و رهائی از دستشون خیلی سخته .حتی برا از دست دادنت خودکشی میکنند .
البته بعدا که زن و شوهر شدند تلافیشو در میارند .?
صفحه‌ها: 1 2