انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: خطر کرونا ! در خانه بتمرگید ...
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام .
باز دلنوشته‌ای از خودم !

کارمند اداره‌ای برخلاف کاهش ساعات کارش،و گاه تعطیل کردن اداره‌اش‌ بدون بخشنامه رسمی از وزارت کشور،در تخت گرم و نرم خود خوابیده و شب و روز اعلام میکند درخانه بمانید...
هموطن من،مردم کشور خیلی سال است در خانه هستند
خیلی سال است عید ندارند
خیلی سال است عید بوی عید نمیدهد
خیلی سال است عید هارا مدارا میکنند
خیلی سال است کار میکنند باز دستشان تنگ است
حال تویی که با تمام این تعطیلی ها و کاهش ساعات کارت حقوقت+عیدی‌ات را دریافت میکنی از مردم خواهش میکنی که در خانه بمانند...
مردمی که کل سال را میدوند باز اخر ماه کم دارند،حال شغلشان از الان تعطیل کنند تا اطلاع ثانوی شما؟
مردمی که با این اقتصاد حال جوانانی که با این اقتصاد حال همه دچار افسردگی و روح شکننده شده‌اند درخواست میکنی در خانه بمان؟
پدری که در خانه ماند و به حرف تو قرنطینه شد،نگاه خانواده‌اش به کیف خالی پدر و سبد یخچال افتاد... به ناچار راهی خیابان شد و تو با حقوق دریافتی‌ات فیلمی گرفتی و در فضای مجازی به اشتراک گذاشتی با کپشن"هموطن در خانه بتمرگ،شهر از زمان عادی شلوغ تر است" .
این پدر اگر ته حسابش پولی باشد حتما در خانه میتمرگد...
رستوران داری که از اسفند تا فروردین یا اردیبهشت شغلش تعطیل است،بعد از آن حلول ماه مبارک رمضان است،باز تعطیل است چگونه در خانه بتمرگد؟ ۳ ماه بی حقوق و شما ۳ ماه با حقوق !
اصلا شغل به کنار ...
پدری با جیب خالی و چندر قازی جیبش در خانه تمرگید،با نرخ سیب زمینی و پیازی که به قیمت موز رسیده چگونه سر کند؟
شما آشنا داریدمیتوانید قبضتان را پرداخت نکنید،آن خانواده‌ای که آشنا ندارد و پایان سال قبض،آب و برق و گاز و تلفنش یکجا فشار آورده و اخطار دریافت کرده جهت پرداخت چی؟
من وقتی قیافه پدرم را میبینم که چنان از جیب خالی‌اش شرمنده است،حس میکنم کرونا آنقدر هم خطرناک نیست.حس میکنم پدرم حاضر است کرونا بگیرد ولی جلوی خانواده‌اش شرمنده نباشد...

باشه قبول ، درخانه خواهیم تمرگید...

#امیرحسین_ش_ب
پست زیبایی بود با اجازه کاپی 4xv
فوق العاده قشنگ بود
دقیقا حرف حقه...کسی که تا حالا احساس شرمندگی رو نسبت به تک تک اعضای خونوادش نداشته...کسی که کمرش خم نشده باشه از اینکه اگه کار نکنه زن و بچش زندگیشون مختل میشه...کسی که راحت توی خونش نشسته اونوقت فکر میکنه همه مثل خودشن که زندگی انچنانی داشته باشن و با اومدن کرونا ککشونم نگزه...این فرد نه تنها داره سطح فهمش رو نشون میده...بلکه به هیچ درد جامعه ی الانم نمیخوره...!!!
سپاس