انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: خاطرات خنده دار من. بیان داخل. خنده دار ترین خاطره 100000 تومان جایزه داره.
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
بعد از هر خاطره نظر سنجی شروع میشه.
یه بار رفتیم کوه که بریم به قصر عموم. یه جونه ور قشنگی دیدم. دوستم گفت هی نگاه کن یک نوجود فضایی. گفتم شاسقول این عقربه در رو. یه بارم داشتیم میرفتیم پاریس مهمونیه عموم. وقتی از دست شویی خونه ی عموم بیرون اومدم کفشم یه صدایی میداد. پلللتتتپرررلللتپررلت. نتونستم کاریش کنم تو مهمونی بازم صدا داد. دوستم گفت: پرهام گ...دی. منم کفشم رو پرت کردم سمت کلش. اوفتاد زمین تا میخورد زدمش.
(18-03-2020، 22:47)پپرهام نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یه بار رفتیم کوه که بریم به قصر عموم. یه جونه ور قشنگی دیدم. دوستم گفت هی نگاه کن یک نوجود فضایی. گفتم شاسقول این عقربه در رو. یه بارم داشتیم میرفتیم پاریس مهمونیه عموم. وقتی از دست شویی خونه ی عموم بیرون اومدم کفشم یه صدایی میداد. پلللتتتپرررلللتپررلت. نتونستم کاریش کنم تو مهمونی بازم صدا داد. دوستم گفت: پرهام گ...دی. منم کفشم رو پرت کردم سمت کلش. اوفتاد زمین تا میخورد زدمش.

چقدر غلط املایی Confused

جونه ور نه بلکه جونور
نوچود نه موجود
شاسقول نه شاسکول Confused