انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: تم سانگ د میز+ترجمه متن آهنگ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
به نام خدا

تم سانگ دمیز

ترجمه متن آهنگ:

Awesome(فوق العاده) من به بازى اومدم قيمتى براى پرداخت وجود نداره اون وقت که بايد زانو بزنى و تقاضا کنى رسيده من به بازى اومدم خدافظى گفتن به روزهاى خوب قديمى اونا هيچوقت بر نميگردن به آينده کم نورت نگا کن من به بازى اومدم براى گرفتن غرامتم حدس ميزنم که تو يه آرزو داشتى اما اون نميتونه امن باشه من اومدم اينجام که بمونم بهتره از راه من دور شى اگه منو ديدى فرار کن اسممو به زبون نيار فک نکن ميتونى منو بشناسى سعى نکن که شروع کنى من هر روز بهتر ميشم به تو نگا ميکنم در حالى که تو بدتر شدى و من آيه نهايى تو رو ميخونم و اينجام که بمونم من داخل اين نور ميرم يه زندگى جديدو ديدم که آشکار شده هر ثانيه من روشن تر ميسوزم و آتش تو داره سرد ميشه تو ميتونى که درخواست امان کنى برو جلو و سعى کن که بدويى درک کن،پايان شروع شده و من اينجام که بمونم و من اومدم خدافظى گفتن به روزاى خوب قديمى که هيچوقت بر نميگردن به اينده کم نورت نگا کن من اومدم براى گرفتن غرامتم حدس ميزنم يه آرزو داشتى اما نميتونه امن باشه اينجام که بمونم و من به بازى اومدم .....

منبع:http://www.the-awesome-house.loxblog.com

سپاس فراموش نشه Heart