انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: به نظر خودت چجوری هستی؟...میتونی حقیقتو بگی☻
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
خب به نظر خودت چجور آدمی هستی؟

خیلی ها از روبه رو شدن با اخلاق و احساسات واقعی خودشون میترسن{دیدم که میگم}
تاحالا به عمق اخلاق و احساسات خودت فکر کردی Huh
به نظرت اخلاقات و احساساتت خوبن؟؟ {همه میگن اره چون به نظرشان خودشان تو همه چی تکن}
ولی واقعاا بیا فکر کن جواب بده  

آدم خشنی هستی؟؟

احساساتی هستی؟؟

از اینکه دشمن یا هر کی رو در حال زجر کشیدن ببینی حالت چجوری میشه؟؟خوشت میاد؟/

قبل از هر کاری فکر میکنی؟

تو هررر موقعیتی از رو تفکر و عقلت تصمیم میگیری یا از رو احساساتت {قلبت}؟؟

و هر چیززز دیگه ای که درباره خودت میدونی
دربارش دودلی رو بگو

ببینم بیشتریا مثل همن یا نه؟؟

منتظر نظراتون و سپاساتونم Big Grin  Big Grin  Big Grin 1
نه خیلی
بشدتت
نه حتی دلم واسه دشمن هام میسوزه
سعی میکنم فکر کنم
اکثر از روی قلبم
nky
(27-03-2020، 13:29)9610190097 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه خیلی
بشدتت
سعی میکنم فکر کنم
اکثر از روی قلبم
nky

ممنون از نظرت
یه سوال چرا برای دشمنات دلت میسوزه؟؟
(27-03-2020، 13:38)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2020، 13:29)9610190097 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه خیلی
بشدتت
سعی میکنم فکر کنم
اکثر از روی قلبم
nky

ممنون از نظرت
یه سوال چرا برای دشمنات دلت میسوزه؟؟
نمیدونم.... میخوام پوستشونو بکنم ولی وقتی در حال زجر کشیدن میبینمشون دلم میسوزه Undecided
اهان گرفتم

بازم ممنون
خشن نیستم
احساساتی بودم...ولی الان نه نیستم
نه...دلم نمیاد
اره تقریبا
اکثرا از روی عقل...ولی گاهی هم پیش میاد ک به حرف دلم گوش میدم
من همیشه با عقلمم
جوری که. دوستام حرصی میشن ا اینهمه محتاط بودن من
خشن هستم
احساساتی تو خلوتم ارع
(27-03-2020، 14:17)پایدارتاپای دار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من همیشه با عقلمم
جوری که. دوستام حرصی میشن ا اینهمه محتاط بودن من
خشن هستم
احساساتی تو خلوتم ارع

ایول اون خشن بودت حرف نره
خشن نيستم
احساساتي هستم (فقط نسبت به عزيزام)
برام مهم نيست بکشه
آره فکر ميکنم
بستگي داره
(27-03-2020، 13:18)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

به نظرت اخلاقات و احساساتت خوبن؟؟ {همه میگن اره چون به نظرشان خودشان تو همه چی تکن}

آدم خشنی هستی؟؟((نه تا وقتی بم بی احترامی نکنن))

احساساتی هستی؟؟(( در شرایط خاص اوهوم..))

از اینکه دشمن یا هر کی رو در حال زجر کشیدن ببینی حالت چجوری میشه؟؟خوشت میاد؟/((نوچ طاقت نمیارم سعی میکنم تو خیالاتم شکنجه کنم تا اروم شم))

قبل از هر کاری فکر میکنی؟((خخخ نمیدونم فک کنم نه))

تو هررر موقعیتی از رو تفکر و عقلت تصمیم میگیری یا از رو احساساتت {قلبت}؟؟((اووم ...فک کنم از رو احساس))

دربارش دودلی رو بگو {خیلی مهربونم و به همه رو میدم گاهی اوقات بچه های کلاس دستم میندازن و بم بی احترامی میکنن هیچی بشون نمیگم و جوابشونو با لبخند میدم ازین اخلاقم خیلی بدم میاد که به همه رو میدم دختر باید یکم غرور داشته باشه ولی با این مهربونی بیش از حد خودمو کوچیک میکنم باعث میشم همه بام هر جور دلشون میخاد رفتار کنن هر وقت بم بی احترامی میکنن شبی نشده که خوابم نبره گریم نگیره...واقن چرا اینطوریم Sad Sad

(27-03-2020، 13:18)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

آدم خشنی هستی؟؟((نه تا وقتی بم بی احترامی نکنن))

احساساتی هستی؟؟(( در شرایط خاص اوهوم..))

از اینکه دشمن یا هر کی رو در حال زجر کشیدن ببینی حالت چجوری میشه؟؟خوشت میاد؟/((نوچ طاقت نمیارم سعی میکنم تو خیالاتم شکنجه کنم تا اروم شم))

قبل از هر کاری فکر میکنی؟((خخخ نمیدونم فک کنم نه))

تو هررر موقعیتی از رو تفکر و عقلت تصمیم میگیری یا از رو احساساتت {قلبت}؟؟((اووم ...فک کنم از رو احساس))

دربارش دودلی رو بگو {خیلی مهربونم و به همه رو میدم گاهی اوقات بچه های کلاس دستم میندازن و بم بی احترامی میکنن هیچی بشون نمیگم و جوابشونو با لبخند میدم ازین اخلاقم خیلی بدم میاد که به همه رو میدم دختر باید یکم غرور داشته باشه ولی با این مهربونی بیش از حد خودمو کوچیک میکنم باعث میشم همه بام هر جور دلشون میخاد رفتار کنن هر وقت بم بی احترامی میکنن شبی نشده که خوابم نبره گریم نگیره...واقن چرا اینطوریم Sad Sad

صفحه‌ها: 1 2