انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: [ گفتگوی آزاد نسخه 343 ]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
ببين آقا سيروان شما هيچ ارزشي براي من نداري.يني هرچيت بشه برام مهم نيست انقد خوش خيال نباش
(30-03-2020، 20:14)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-03-2020، 20:12)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کی تمام میشود...Bg6

(30-03-2020، 20:10)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میدونم الان نگم چون اعصابتان خورد میشه
ولی بیان حرفو عوض کنیم
عوض کنم؟؟ حرفو

بکن38
مهران یکم مسخره بازی دربیار بخندیمBd2

من میگم بحثو عوض کنم کسی جواب نداد

عوض کن
(30-03-2020، 20:11)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-03-2020، 20:10)loveغزلlove نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-03-2020، 20:09)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-03-2020، 20:08)loveغزلlove نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه ها دعوا کنید به ضررتون تموم میشه اخطار میگیرین.
موئمنان برادر یکدیگرند حالا چه زن چه مرد.

عضو جدید هستی شما ؟ (:
بله هستم.

خوش اومدی گلم ^_^
میشه بدونم اصلتو؟
اصل من تو چند پیج قبل هست.
من غزل 17 ساله از تهران.
(30-03-2020، 20:15)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جن بیاد مهرانو  سیروانه ببره همه راحت بشن3

آبجییی من با تمام جنا دوستم انقدر تهدیدشان کردم ازم میترسن
خخخ من پشت همم جنی آمد براتان بهم بگین بدبختش کنم

دقت کردی ی چیزی میخواستم بهت بگم
اخر نزاشتیBg6

این هدیه کلا 13 ساعت با من حرف زده یعنی 13 ساعت منو شناخته و کلا 15 تا پیام به من داد فکر میکنه من عاشقشم دارم براش میمیرم
و....
منم دیدم داره بهم وابسته میشه به یه دلیلی ازش فاصله گرفتم همین

الانم گیگه پتتو نیریزم روی اب منو از چی میترسونه از این که یلدا بدون برو بهش بگو من خودم قضیه درخواست دادنم به یه نفرو بهش گفتم اکنم گفت خوب حالاا دیگه بهش فکر نکن اون دیگه حواهرته تمام
خخخخخخ يکي بهم ميگفت عشق دوست داشتنيم هههههههه
بجوابیننننن
عضو جدید غزل خانم
همه دخترا
سیروان

ولی جان خودتان درست بگین
(30-03-2020، 20:17)loveغزلlove نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-03-2020، 20:11)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-03-2020، 20:10)loveغزلlove نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-03-2020، 20:09)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-03-2020، 20:08)loveغزلlove نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه ها دعوا کنید به ضررتون تموم میشه اخطار میگیرین.
موئمنان برادر یکدیگرند حالا چه زن چه مرد.

عضو جدید هستی شما ؟ (:
بله هستم.

خوش اومدی گلم ^_^
میشه بدونم اصلتو؟
اصل من تو چند پیج قبل هست.
من غزل 17 ساله از تهران.

Big Grin Big Grin Big Grin
خوشبختم Big Grin
برو جمع کن خودتو اعصابتو ندارم بيچاره