انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اگه میتونستی تو نظام اموزشی کشور تغییراتی بدی،کودوم درسارو حذف میکردی؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
قطعا عربی و دینی .کل دانش اموزا به جونم دعا میکردن
1
مطالعات 17
دینی و هنرUndecided
مخصوصا این بافتنیا
مطالعات و عربی و دینی و ریاضی را حذف میکردم تمام دانش آموزان در حقم دعا میکردند.Big GrinTelegh_53Telegh_53Telegh_53دینی همش تکراریه هرسال یه چیز را تکرار میکنن با این معلماشون Angry  مطالعاتم جوری کردند انگار میخوایم بریم هممون جغرافی بخوانیم  crying ریاضی هم تو هچ کشوری انقدر سخت نیست به خدا Undecided عربی هم معلم هاشون افتضاحند جوری که آدم از عربی فرار میکنه.معلم ما سر کلاس میگه عوضی Confused با اینکه من تو مدرسه دخترانه عطیه هستم .1515
درسهایی که شما تزش متنفری بقیه عتشقشن! پس یقینا جمله "همه حونم دعا میکردندِ"تون اشتباهه Smile
(10-04-2020، 13:35)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درسهایی که شما تزش متنفری بقیه عتشقشن! پس یقینا جمله "همه حونم دعا میکردندِ"تون اشتباهه Smile

والا فک کنم فقط مورد علاقه یه اقلیت هست
دینی و عربی
دینی
عربی
ورزش
انشا
متنفرم از ایناااااااااااااااااااا
متنفررر
(02-01-2021، 9:43)♡Араш R♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دینی
عربی
ورزش
انشا
متنفرم از ایناااااااااااااااااااا
متنفررر

میدونی آرزومه برگردم به دورانی که کل مشکلم تنفر از این درسای مزخرف بود.
دلم حتی واسه اون عربی زجرآور هم تنگ شده.
واسه انشاهای بی سروته و مسخرم
واسه ورزشی که هیچوقت انجام نمیدادیم
حتی واسه دینی که نمیخوندمش...
کاش میشد زندگی رو دوبارا کوک کرد
درس فرهنگ و هنر
( فایده ای در این درس نمیبینم =/ )
صفحه‌ها: 1 2