انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ·٠•●♥ تاپیک مرجع مناسبات فلشخور ♥●•٠·
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

تولدت مبارک عزیزم^^

تولدت مبارک دلبندم ♥️
ریهام و شقایق تولدتون مبارک

تولدت مبارک ((:

مباركه تولدت*-*
(18-10-2021، 0:08)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اگه ازم بپرسن از بهترین اتفاقات اخیر بگو با اطمینان از ۷،۸ ماهی که باهم سپری کردیم میگم یکی از قشنگترین اتفاقات زندگیم بودن طعم اون روزا هنوز زیر زبونمه :} ^^ ، خیلی دوست داشتم روز تولدت کنارت باشم دقیقا مثل پارسال  ولی خب حالا ک نشد از دور ماچ های  محکم ب اون لپات قشنگم ^^

هناك تواريخ نعشقها ليس لجمالها
ولكن لجمال من ولدبها 31

·٠•●♥ تاپیک مرجع مناسبات فلشخور ♥●•٠· 193

آرزو می کنم خورشیدِ زندگی ات را پیدا کنی و تمام ثانیه هایت از نور امید و عشق ، روشن شود ، ابرهای ماتم از آسمان دلت ، کنار بروند و درختانِ لبخند و آرامشت ، بار دیگر ، جوانه بزنند .
آرزو می کنم که دیگر ، هیچ آینه ای چشم های خیس و بغض های عمیق و چانه های لرزانِ تو را نبیند و هیچ پنجره ای شاهدِ دلْ گرفتگیِ روزها و شب های تو نباشد ،
از فرط اشتیاق ، اشک بریزی و از شوقِ داشتنِ کسانی که بیشتر از هرکسی تو را دوست دارند ؛ بخندی و به یُمن حضورشان ، شاد باشی .
آرزو می کنم شب هایت را با لبخند و امید بخوابی و صبح هایت را با انگیزه و عشق ، آغاز کنی و با بهترین حالِ ممکن به استقبالِ بهترین حادثه ها و عزیزترین آدم های زندگی ات بروی .
آرزو می کنم خورشیدِ جهانت را پیدا کنی و ناگهان ، همه چیز ، همانگونه شود ، که تو دوست داری ،
همانگونه که مدتهاست ، آرزویش را داری ...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://uupload.ir/view/alotavalod-۱۸۱۰۲۰۲۱-0002_mib8.mp4/

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://uupload.ir/view/alotavalod-۱۸۱۰۲۰۲۱-0001_ud37.mp4/

به رسمِ "رفاقت" برایت دعاهای خوب می کنم ؛
دعا می کنم لبخندهایت از تهِ دل باشد ، و غصه هایت سطحی و زود گذر
دعا می کنم مسیرِ موفقیتت هموار باشد و انگیزه های صعود و پروازت ، بسیار ...
دعا می کنم هرگز در پیچ و تابِ زمانه ، بی پناه نباشی ،
هرگز دلت نگیرد ،
و چشم های روشنت ، هیچ زمانی خیس و اشک آلود نباشد !
دعا می کنم عاشقِ کسی باشی ؛
که عاشقت باشد ،
و کسانی کنارت باشند ؛
که تو را می فهمند و هوای دلت را دارند ...
من خوشبختی ات را ، شادی ات را ، آرامشت را ؛
من آرزوهای زیبای تو را آرزو می کنم ...
آرزو می کنم به معنای واقعی "زندگی کنی" ...

من ذوووووووق ((=
شکرا حبیبتی انشاالله سنه الیایه انشوفچ ابجامعه طهران❤
ایموجی عشق بی نهایت^^

(18-10-2021، 0:35)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ریهام جون تولدت مبارکککک 31
ایشالا ۱۴۰ سالگیت 26

دلمم برات تنگ شده حاج خانوم=/

کلی مرسی زیبا ♡

دلم ما هم تنگ شده^^

(18-10-2021، 2:02)ʟeмoи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

تولدت مبارک عزیزم^^

تنکیو بیبی♡

(18-10-2021، 3:41)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

تولدت مبارک دلبندم ♥️

مرسی شقایق بانو❤

(18-10-2021، 10:29)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ریهام و شقایق تولدتون مبارک

مرسی حسین^^

(18-10-2021، 10:46)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

تولدت مبارک ((:

مرسی حسام^^

(18-10-2021، 12:41)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

مباركه تولدت*-*

تنکیو رومینا♡
آخ آخ دیر شد ru1

تولدتون مبارک(:

تولد تنها ماه انجمن مبارک
صد و بیست وسه ساله بشی:)
(18-10-2021، 16:49)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آخ آخ دیر شد  ru1

تولدتون مبارک(:

نه نه دیر نشد((=
کلی ثنکس^^

(18-10-2021، 23:03)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

تولد تنها ماه انجمن مبارک
صد و بیست وسه ساله بشی:)

من نورمو از شما میگیرم♡
مرسی گل
هرکی تولدش بود
آرش
شقایق
ریهام (ریهامی؟)
تولدشون مبارک