انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ·٠•●♥ تاپیک مرجع مناسبات فلشخور ♥●•٠·
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
به به مبارک باشه زادروزت آبجی گرامی.... ایشالله 100 سال زندگی با خنده و خوشی و خوشبختی داشته باشی... شاد بودن تنها انتقامی است که میتوان از دنیا گرفت ؛پس همیشه شاد باش.... بهترین آرزوها واسه آبجی گرامی... کادو هم بمونه برای آینده خخخخ(70سال دیگه)... :492: خیلی مخلصیم fs10 cong 123 6gd

ضمنا با تشکر از آبجی ارشد و مدیر برنامه های من ینی نیلوفر خانوم گل که زحمت تاپیک رو کشیدن Big Grin :4chs:
فک کنم اگه اجیت عروسی کنه کله انجمنو عکس کیک و از اینا بزاری
(27-02-2017، 15:11)رامین 1993 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به به مبارک باشه زادروزت آبجی گرامی.... ایشالله 100 سال زندگی با خنده و خوشی و خوشبختی داشته باشی... شاد بودن تنها انتقامی است که میتوان از دنیا گرفت ؛پس همیشه شاد باش.... بهترین آرزوها واسه آبجی گرامی... کادو هم بمونه برای آینده خخخخ(70سال دیگه)...  :492: خیلی مخلصیم fs10  cong  123  6gd

ضمنا با تشکر از آبجی ارشد و مدیر برنامه های من ینی نیلوفر خانوم گل که زحمت تاپیک رو کشیدن  Big Grin  :4chs:

(شاد بودن تنها انتقامی است که میتوان از دنیا گرفت ؛پس همیشه شاد باش.)
این متنو دیروز تو کافی شاپ دیدم یادداشت نکردمش خخ الان گفتی یادم اومد Tongue
ایشالا صد سال زنده باشی..
با غرور و افتخار..
(27-02-2017، 15:37)نیلوفر شیطونه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-02-2017، 15:11)رامین 1993 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به به مبارک باشه زادروزت آبجی گرامی.... ایشالله 100 سال زندگی با خنده و خوشی و خوشبختی داشته باشی... شاد بودن تنها انتقامی است که میتوان از دنیا گرفت ؛پس همیشه شاد باش.... بهترین آرزوها واسه آبجی گرامی... کادو هم بمونه برای آینده خخخخ(70سال دیگه)...  :492: خیلی مخلصیم fs10  cong  123  6gd

ضمنا با تشکر از آبجی ارشد و مدیر برنامه های من ینی نیلوفر خانوم گل که زحمت تاپیک رو کشیدن  Big Grin  :4chs:

کافی شاپ؟؟ به به یه وقت بد نگذره Big Grin
با کی اونوقت؟؟ 14k
(27-02-2017، 15:39)رامین 1993 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-02-2017، 15:37)نیلوفر شیطونه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

کافی شاپ؟؟ به به یه وقت بد نگذره Big Grin
با کی اونوقت؟؟ 14k

بهله..بجنورد با مامان جونم Tongue
خخخ Big Grin

خخ دینا فعلا نیومده که p343
میاد شب شاید بیاد آدرس تاپیکو تو خصوصی براش بفرست
(27-02-2017، 15:50)رامین 1993 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میاد شب شاید بیاد آدرس تاپیکو تو خصوصی براش بفرست

فرستادم 4fvf
Heart وای عشقممممممممممممممممم نفسمممممممممممم خواهر گلمممممممممممممممم ابجی خوشگلمممممممممممممم تموم زندگییییییییییییییییییم
چاکرتم تا ابببببببببببد
نیلو این این به خدا بزرگترین هدیه ای هس که تموم عمرم روز تولدم گرفتم به والله که راس میگم
عاشقتم روانیییییییییییییییییییییییییی
روانتیم دییییییییییییییونه
دوست دارم بوووووووووووووووووووووووووووووووووووس
دارم از هیجان میمیرم واااااااااااااااااااااااااااااااااای
کی بشه ببنمیت
ختم کلوم... عاشقتم

تولدت مبارک آبجی ایشالا هزار سال زنده باشی با لب خندون و دل شاد Heart

گل های بهشت سایبانت

یک دسته ستاره ارمغانت

یک باغ پر از گل های نرگس

تقدیم به قلب مهربانت

خواهر عزیزم تولدت مبارک

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
·٠•●♥ تاپیک مرجع مناسبات فلشخور ♥●•٠· 22