انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ·٠•●♥ تاپیک مرجع مناسبات فلشخور ♥●•٠·
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(04-08-2019، 19:42)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

تولد داریم چه تولدی!!!
از طرف بچه های فلشخور خدمت اقا رامین گل گلاب Smile
انشالله تولد 120 سالگیت رو تو همین فلشخور تبریک بگیم
اقا با کمی تاخیر به خاطر کار و بار خیلی ممنونم..لطف کردی اقا محمد عزیز..
خیلی مخلصیم شاد باشید.. Heart

(05-08-2019، 1:59)حسین عموشاهی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اوهوع اقا رامین مبارک باشهه
مث خودم مردادی هستی  Big Grin
انشالله توی تمام مراحل زندگیت موفق باشی عزیز  Wink  Heart
داداش حسین عزیز و یار قدیمی.. ممنونم عزیز..لطف کردی..همه مردادیا Big Grin Big Grin
ممنونم حسین جان..عزیزی

(05-08-2019، 20:15)ƁяιƖƖιαηт نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
·٠•●♥ تاپیک مرجع مناسبات فلشخور ♥●•٠· 25

باشکوه‌ترین روز دنیا روز تولد توست و بهترین برادر دنیا تو هستی، تولدت مبارک برادر خوبم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هدیه تولدت را فرستادم پیش خود خود خدا! لبخند بزن داداشی؛ هدیه‌ام این دعا بود که همیشه لبخند بر لب داشته باشی. تولدت مبارک بهترین برادر دنیا

چه احساس زیبایی است تبریک تولد برادری عزیز و دوست داشتنی همچون تو. ممنونم که باعث شدی این احساس توی وجودم جوانه بزند. تولدت مبارک عزیزترین برادر دنیا

تولدتتتتتتتت مباررررررررک بهترین داداش دنیاامیدوارم همیشه خنده مهمون لبای نازت باشه خیلی دوستت دارم داداش گلم انشاا...1200000000000سال زنده باشی وبه تمام آرزوی های قشنگت برسی عشق آبجی دوستت دارم بازم تولدتتتتتتتتت خیلییییییییی خیلییییییییی مباررررررررک عزیزم

@" دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Mr.Ramin
"
Blush Blush Heart Heart خیلی ممنون ابجی خیلی لطف کردی..خوشحالم کردی.. ایشالله دلت همیشه شاد باشه..ممنونم ازت..

حسین جان تولدت مبارک (((:

کلیپ از این بهتر پیدا نکردم!
(19-08-2019، 8:51)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

حسین جان تولدت مبارک (((:

کلیپ از این بهتر پیدا نکردم!

عزیزم مرسیی داداش گلم Heart Heart
ممنون ازینکه یادت بود Heart
خوبه ک 

برادر عزیز تولد توهم مبارک.
البته یک روز دیر گفتم. بابتش عذر میخوام
می خواستم برایت هدیه بگیرم گل گفت :مرا بفرست که مظهر زیبایی هستم
برگ گفت: مرا بفرست که مظهر ایستادگیم
بید گفت: مرا بفرست که مظهر ادبم
ناگاه قلبم را دیدم که بهترین دارایی من است
گفتم :قلبم را می فرستم چون او خودزیباست مظهر ایستادگی وسربه زیرو است با نجابتست
تولدت مبارک برادرم Heart

بردار عزیزم تولدت مبارک امیدوارم سالیان سال زندگی کنی
زندگی سرشاز از شادی
از طرف نفس به امیر مهدی عزیز
دستتون درد نکنه خیلی خوشهالم کردید
شب یلدا رو به تمام عزیزان و اعضای فلشخور همچنین مهمانان گرامی که این متن رو میخونن تبریک میگم‌. امیدوارم شب چله خوشی رو کنار خانواده هاتون داشته باشید.

تولدت مبارک امیرجان Smile انشالله خدا بهت عمری با برکت عطا کنه
(فردا بود دیگه؟ اشتباه که نکردم؟)
(28-01-2020، 14:53)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

تولدت مبارک امیرجان Smile انشالله خدا بهت عمری با برکت عطا کنه
(فردا بود دیگه؟ اشتباه که نکردم؟)

سلام مرسی

پس فردا هس Heart