انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ·٠•●♥ تاپیک مرجع مناسبات فلشخور ♥●•٠·
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

تولدتون مبارک
البته ممکنه وقتی این پیام رو میخونید سه چهار ماه از تولدتون گذشته باشه Bd3
سلام دوستای گلم
اول فروردین...تولد خواهر مهربونم ستینه Heart
دوست داشتم سورپرایزش کنم
و اینجوری تولدشو به اجی مهربون و گلم تبریک بگم Blush  Heart
دوستی که از یه خواهر واقعی هم بهم نزدیکتر بوده...همیشه پایه ی همه ی شیطنتام بوده...هر وقت ناراحت بودم شاد بودم کنارم بوده...و هــیچ وقــتـــــــــــ تنهام نذاشتـــه...❤
عزیزم امیدوارم تونسته باشم خوشحالت کرده باشم Heart  Big Grin
تــــــولــدتــــــــــــ مــبـــــــارکـمــون بــآشــــه عـــزیـز دلـــم Heart

دوستای خودم و ستین...منتظر شما هم هستمـــآ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
·٠•●♥ تاپیک مرجع مناسبات فلشخور ♥●•٠· 26

خواهر یعنی یک لبخند واقعی گوشه لب ؛برای همیشه خواهر یعنی: مهربون بودن خواهر یعنی: درد دل خوب گوش دادن خواهر یعنی: تو هر شرایطی کنارت بودن

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواهری دارم من که دلش به اندازه ی پر های صداقت آبی ست
خواهری دارم من که نگاهش مواج و پر از دریا هاست
دلش از جنس صدف های قشنگ و همه مروارید
خواهری دارم من که پری رخساریست، که ندارد مانند
خواهری دارم من که به مهربانی ابرهای خداست
خواهری دارم من که گلی هست و جداست از همه گل های دگر
خواهری دارم من که از همه بهتر است❤

وقتی که پاتو گذاشتی روی این زمین خاکی
تموم گل هاي‌ عالم شدن از دست تو شاکی
خدا هم هواتو داشته ، تو رو با گلا سرشته
با تو دنیای پر از درد ، واسه من مثل بهشته
تولدت مبارک عزیزترینم Heart

فرشته‌های روی زمین قابل دیدن وجود دارند اما بعضی وقت‌ها چون بال ندارند ما به آنها می‌گوییم: خواهر❤

خــــواهــــــر مـهـــربــــــونــــم
ساده میگم...صادقانه...
تــــولـــدتــــــــ مـــبــــارکــــــــــــ Heart
تولدتتتتتتتتتتتتتت مبااااااااااااااااارررررررررررررررررررررررررککککککککککککککککککککک عشق مهسا و جیمین Heart
ای جانمAdore
ستین جون Heart
تولدت مبارک اجی25252525252525
صدوبیس ساله بشی:ngh:
6gdتولددددددددددددددددددددددددددتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت مباااااااااااااااااااااااااارررررررررررررررررررررررررکککککککککککککککککککک4xv

دمت گرم مهسا Heart
البته باید بگم پیشاپیش تولدت مبااااااااااااااااااررررررررررررررررررررررررککککککککککککککککککککککککککککک Heart 1 2 11 16 22 44 24 23 30 999 6gd
این دو موضوع برای تبریک تولدن و نباید تاپیک جداگانه زد !
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=150826

http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=145306
(19-03-2020، 16:08)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این دو موضوع برای تبریک تولدن و نباید تاپیک جداگانه زد !
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=150826

http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=145306

اوه ببخشید

حالا میشه مدیرا لطف کنن و این ی بار تاپیکو نبندن؟ Undecided Big Grin
(19-03-2020، 15:58)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام دوستای گلم
اول فروردین...تولد خواهر مهربونم ستینه Heart
دوست داشتم سورپرایزش کنم
و اینجوری تولدشو به اجی مهربون و گلم تبریک بگم Blush  Heart
دوستی که از یه خواهر واقعی هم بهم نزدیکتر بوده...همیشه پایه ی همه ی شیطنتام بوده...هر وقت ناراحت بودم شاد بودم کنارم بوده...و هــیچ وقــتـــــــــــ تنهام نذاشتـــه...❤
عزیزم امیدوارم تونسته باشم خوشحالت کرده باشم Heart  Big Grin
تــــــولــدتــــــــــــ مــبـــــــارکـمــون بــآشــــه عـــزیـز دلـــم Heart

دوستای خودم و ستین...منتظر شما هم هستمـــآ

خواهر یعنی یک لبخند واقعی گوشه لب ؛برای همیشه خواهر یعنی: مهربون بودن خواهر یعنی: درد دل خوب گوش دادن خواهر یعنی: تو هر شرایطی کنارت بودن

خواهری دارم من که دلش به اندازه ی پر های صداقت آبی ست
خواهری دارم من که نگاهش مواج و پر از دریا هاست
دلش از جنس صدف های قشنگ و همه مروارید
خواهری دارم من که پری رخساریست، که ندارد مانند
خواهری دارم من که به مهربانی ابرهای خداست
خواهری دارم من که گلی هست و جداست از همه گل های دگر
خواهری دارم من که از همه بهتر است❤

وقتی که پاتو گذاشتی روی این زمین خاکی
تموم گل هاي‌ عالم شدن از دست تو شاکی
خدا هم هواتو داشته ، تو رو با گلا سرشته
با تو دنیای پر از درد ، واسه من مثل بهشته
تولدت مبارک عزیزترینم Heart

فرشته‌های روی زمین قابل دیدن وجود دارند اما بعضی وقت‌ها چون بال ندارند ما به آنها می‌گوییم: خواهر❤

خــــواهــــــر مـهـــربــــــونــــم
ساده میگم...صادقانه...
تــــولـــدتــــــــ مـــبــــارکــــــــــــ Heart

وااااایــــــــــــــــــــــی مهســـــــــــــا Heart
نمیدونی چقــــــــــــدر چقــــــــــــــــدر خوشحـــــــــآلــــــــم کــــــردی!
ممنونم خواهـــــــــــــــــــــری Heart
2929292929

فدات شم خواهری 48
خداروشکر که خوشحال شدی Heart
تولدت مبارکــــ اجی من Telegh_27
(19-03-2020، 15:59)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تولدتتتتتتتتتتتتتت مبااااااااااااااااارررررررررررررررررررررررررککککککککککککککککککککک عشق مهسا و جیمین Heart

ممنـــــــــــــون غـــــــزل جـــــــــووونم Heart
شــــــــــوگــــــول خودمی Big Grin Heart