انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: تالار بی تی اس و آرمی ها BTS
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
(25-08-2021، 15:33)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-08-2021، 15:03)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ببخشید دخالت میکنم موفقیت اونیه هر چقدرم که تلاش کنه اونایی که آهنگشو میشنون راضی باشن هر چقدرم مدال و افتخار داشته باشی ولی حتی اگه فقط یک هیتر داشته باشی یعنی هیچی.

هرچی باشی و هر کس باشی بازم هیتر داری و ربتی به داشتن هیتر نداره بهترین فرد جچهانم باشی باز هیتر داری!
سهند درست میگه ربطی نداره ممکنه کسی تو چارت اول بیلیبورد باشه اصلا ولی کسی دوست نداشته باشه آهنگاشو
ولی ستین اینجا فقط یه تیکه از موفقیت جیمین و گذاشت و اون بالاهم نوشته تاپیک بی تی اس و آرمی ها و تمام مطلالب اینجا به بی تی اس ربط داره
چیزی که من میگم هم به این تاپیک ربط داره و ارمی های بی تی اس ولی چیزی خیلی اتفاق میفته اینه که بقیه حسودیشون بشه.که ای کاش انقدر فریب دهنده بودن تا با اعتماد و هیپنوتیزم مردم بیان از اهنگا کپی بگیرن و صاحب خونه های چند ملیاردی بشن ولی کسی بخاطر شهرت و قیافه حسودی اونا نمیکنه که ای کاش مثل اونا مکار باشه تا یروزی به اینجا برسه و به حرفای ما هیچ اهمیتی نده...روز خوش
(25-08-2021، 15:53)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-08-2021، 15:33)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هرچی باشی و هر کس باشی بازم هیتر داری و ربتی به داشتن هیتر نداره بهترین فرد جچهانم باشی باز هیتر داری!
سهند درست میگه ربطی نداره ممکنه کسی تو چارت اول بیلیبورد باشه اصلا ولی کسی دوست نداشته باشه آهنگاشو
ولی ستین اینجا فقط یه تیکه از موفقیت جیمین و گذاشت و اون بالاهم نوشته تاپیک بی تی اس و آرمی ها و تمام مطلالب اینجا به بی تی اس ربط داره
چیزی که من میگم هم به این تاپیک ربط داره و ارمی های بی تی اس ولی چیزی خیلی اتفاق میفته اینه که بقیه حسودیشون بشه.که ای کاش انقدر فریب دهنده بودن تا با اعتماد و هیپنوتیزم مردم بیان از اهنگا کپی بگیرن و صاحب خونه های چند ملیاردی بشن ولی کسی بخاطر شهرت و قیافه حسودی اونا نمیکنه که ای کاش مثل اونا مکار باشه تا یروزی به اینجا برسه و به حرفای ما هیچ اهمیتی نده...روز خوش

جدی خودت فهمیدی چی گفتی؟! :/
(25-08-2021، 16:11)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-08-2021، 15:53)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بله منظورم دقیقا واضح بود!
(25-08-2021، 16:14)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-08-2021، 16:11)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

من ب منظورت کاری ندارم جناب :/
(25-08-2021، 16:16)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-08-2021، 16:14)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

پس هنوز متوجه نشدید(:
خیلی واضحه
(25-08-2021، 16:17)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-08-2021، 16:16)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پس هنوز متوجه نشدید(:
خیلی واضحه

ب نظر من جدن جمله بندیت ناقصه
واسه همینه متوجهش نمیشم!
منظورت از بقیه کیان :/
(25-08-2021، 16:19)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-08-2021، 16:17)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پس هنوز متوجه نشدید(:
خیلی واضحه

واسه همینه متوجهش نمیشم!
شما نمیخواین که متوجه بشین چون حرف من کاملا واضحه
جمله به معنیش معروفه.بقیه همون کسایین که با نظرات شما موافق و فاقد دلیل مبنابر غلط بودن حرف من باشن.
(25-08-2021، 16:23)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-08-2021، 16:19)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
واسه همینه متوجهش نمیشم!
شما نمیخواین که متوجه بشین چون حرف من کاملا واضحه
جمله به معنیش معروفه.بقیه همون کسایین که با نظرات شما موافق و فاقد دلیل مبنابر غلط بودن حرف من باشن.

عااااا اینو بدون من همیشه ی جواب ت استینم دارم!
عادت هم ندارم حرف کسیو بی جواب بذارم

اکی باشه باشه خونسرد باش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تالار بی تی اس و آرمی ها BTS 10
جیمینی امروز اومده بود لایو ~

♡︎جیمین گفت دلش میخواد "On" رو تو کنسرت اجرا کنه و House of card رو هم برای اجرا دوست داره ولی لیریکشو خیلی یادش نیست و اون قسمتی که یادش بود رو برامون خوند.

♡︎جیمین Promise رو خوند و گفت فکر میکنه لیریکش یکم بچگانست چون وقتی بچه بوده اونو نوشته ولی بازم بهش گوش میده و خیلی کیوته.

♡︎: روزی که واکسن زدم رو کامل خوابیدم.

♡︎: وقتی شخصا همدیگه رو نمیبینیم حس میکنم یچیزی رو گم‌ کردم. مطمئنا همیشه یچیزی برای شما ضبط میکنیم اما ، میدونید ، یکم خودم رو رها کردم. دوباره جیمین خوشگل میشم.

♡︎ : منم دوستون دارم! دیدن کامنت های "بوراهه ( دوست دارم )" خوشحالم میکنه.

♡︎: "با کار به خودت فشار نیار". دیگه احساس فشار نمیکنم~ نمیذارم اذیت بشم.

♡︎: چند روز پیش یک برش کیک خوردم...فکر کنم سلیقه ام عوض شده. فکر کنم بجز وعده های غذاییم ، دیگه خوراکی و تنقلات نمیخورم~

♡︎: اطلاعات (TMI) زیاد امروز؟ ممم...امروز وقتی بیدار شدم فقط موهام رو شستم.

♡︎: وقتی توی ماشین لایو گذاشتم ، مطمئن نبودم چاق شدم یا پف کردم پس اخیرا دارم سخت ورزش میکنم.

♡︎جیمین گفت رفت دندون پزشکی و دندون جلوییش رو درست کرده ؛ همچنین قرار بود هفته پیش بیاد لایو ‌ولی تو روز آفش رفته واکسن زده و نتونسته بیاد لایو.
خب خب D:
امروز ساعت 19:30 ب وقت ایران تولدت گلدن مکنمونه (=

مکنه بوی بند جهان
کسی که بعضی هامون چندساله باهاش بزرگ شدیم
با‌ دیوونه بازی هاشو شیطنت کردنش خندیدیم با درد ها و گریه هاش گریه کردیم...ض
کسی که با صدای بهشتیش بهمون آرامش داده و واسه چند دقیقه کمکمون کرد به هیچ چیزی فکر نکنیم و محو صدا و رقصش بشی
کسی که شده الگوی زندگیمون بهمون جرعت میده واس آینده تلاش کنیم
کسی که بی تی اس کامل کرد
کسی که شبانه روز تمرین میکرد که  اجراهاش بی نقص باشه اگه یه اشتباه میکرد گریه و فکر میکرد اجرا خراب کرده
کسی که با سن ۱۵سالگی و دور از خانواده و یه شهر دیگ تو سختی بزرگ شد و کار کرد و به آرزوش رسید
جونگ کوک مکنه بی تی اس بهت افتخار میکنیم تو بهترینی و همیشه سالم و خوشحال باشی (:

:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

-

• Jungkook Update on Weverse

-

‏• ‌‏آپدیت ویورس | جونگکوک

آرمی، حالتون خوبه درسته؟!
به زودی تولدم شروع میشه..اگه چیزی هست که دوست دارین بهم بگین، لطفا اینجا پستش کنین! (مثلا لیریک آهنگ)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

-

-

"بچه ها هنوز تولدم شروع نشده..ککک باید منظورمو خوب متوجه بشین..! هه‌هه منظورم این بود بدون در نظر گرفتن اینکه تولدمه، هر چیزی که همیشه میخواستین به من بگین رو توی چند جمله "شبیه لیریک" بگین هه‌هه"

,-

-

"دارم کامنت هاتون رو میخونم و واقعا حال خوب کنن...♡"
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15