انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: بت موبیل فروشی شد؛ خودرو بت من با موتور جت و مجوز رانندگی در خیابان های شهری
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
ریبوت فیلم بتمن در حال ساخت است و شاید همین الان استودیو برادران وارنر در حال فیلمبرداری آن با حضور رابرت پتینسون در نقش بروس وین باشد. این فیلم آن‌قدر مورد انتظار طرفداران است که کارگردانش مت ریوز گاه و بیگاه تصاویری از آن منتشر می‌کند و به تازگی اولین تصاویر از بتموبیل پتینسون را در توئیتر منتشر کرده است.
بتموبیل جدید از خودروهای عضلانی دهه ۷۰ میلادی الهام گرفته شده که ما را به اولین بت موبیل استودیو برمی‌گرداند. در فیلم بتمن محصول ۱۹۸۹ به کارگردانی تیم برتون، شاهد بت موبیلی با موتور جت بودیم که مایکل کیتون رانندگی آن را برعهده داشت.
بت موبیل فروشی شد؛ خودرو بت من با موتور جت و مجوز رانندگی در خیابان های شهری 1
حالا یک کپی از این بتموبیل ساخته شده و به فروش می‌رسد. این بت موبیل توسط کیسی پوچ ساخته شده که از موتور بوئینگ با توان ۴۰۰ اسب بخار در کنار یک سیستم انتقال قدرت چهار سرعته نیمه اتوماتیک بهره می‌برد. این خودرو عملکردی شبیه خودروهای ایندی با موتور جت یا خودرو توربینی کرایسلر از دهه ۶۰ دارد.
بت موبیل فروشی شد؛ خودرو بت من با موتور جت و مجوز رانندگی در خیابان های شهری 1
نکته مهم اینکه این خودرو مجوز رانندگی در جاده را دارد. تصور کنید از چنین خودروی جذابی برای انجام کارهای روزمره خود استفاده کنید.اما قبل از اینکه تصمیم بگیرید این کپی بت موبیل را سفارش دهید، باید بدانید از سوخت جت یا نفت سفید استفاده می‌کند. سازنده و صاحب این خودرو همچنین گفته بتموبیلش سوخت زیادی مصرف می‌کند، پس باید خودتان را برای هزینه سوخت آن آماده کنید. آن مسلسل‌های روی خودرو هم واقعی هستند و تیرهای مشقی اکسیژن و پروپان شلیک می‌کنند.
بت موبیل فروشی شد؛ خودرو بت من با موتور جت و مجوز رانندگی در خیابان های شهری 1
10 عجبببب.نه بابااا