انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: رقیب سریع‌ترین خودروی جهان از راه رسید
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
شرکت خودروسازی شلبی با طراحی و تولید مدل توآتارا (Tuatara) قصد دارد جایگاه کنونی بوگاتی به عنوان سریع‌ترین خودروی جهان را به خود اختصاص دهد.

به گزارش CarXR.com بر اساس گزارش گیزمگ: شلبی برای دستیابی به این هدف، مدل توآتارا را با بدنه‌ای از جنس آلومینیوم و فیبرکربن و موتور 7 لیتری 8 سیلندری را طراحی کرده که قدرت باورنکردنی هزارو 350 اسب‌بخار را تولید می‌کند.

پیش از این در سال 2010 شلبی مدلی با هزارو 183 اسب‌بخار و حداکثر سرعت 412.68 کیلومتر تولید کرده بود.

اکنون شلبی قصد دارد سرعت مدل جدید خود را تا سرعت 467 کیلومتر در ساعت برساند و لقب سریع‌ترین خودوری جهان را از آن خود کند.

رقیب سریع‌ترین خودروی جهان از راه رسید 1

به جفتتون اخطار میدم که دیگه اسپم نزنید اگه دوباره اسپم بزنید باهاتون برخورد میکنمAngry
فک کنم فقط میلیونرهای (دلار) خارجی بتونن اینا رو بخرن.
خیلی خفنه!Rolleyes
فقط یک روز از صبح تاشب دست من باشه بسمه
میرم سر قرار و سر همه کوچه و خیابون هارو با دریفت دور میزنم تا همه گریشون بگیرهBig Grin
تو لندن یکی بود 1 صدای خفن گاز ماشین شنیدم 10 دقیقه بعد ماشینرو دیدم دنده یکش 250 پر میکنهBig Grin
شنیده بودم یک نیسان مدل 2012 داره به شتاب بو گاتی ویرون نزدیک میشه میخواد رکورد بوگاتی بزنه
اما اگر باسرعت 430 کیلومتر به مقدار 60 کیلومتر ( که با این 2 یا 4 دقیقه طول نمیکشه ) ماشین بره لاستیک ماشین ذو ب میشه
ولاستیک مخصوص تازه این ویژگی را داره
باشه میرم جیب سیاست مدار هارو میزنم و کمی هم قرض میکنم واستون میخرمBig Grin
خواهش ميكنم اسپم و پست هاي نا مربوط نزنيد

براي كفتن خوب بود يا جالب بود از سپاس استفاده نماييد
اينم براي ياد اوري بود
اين تابيك به دلايل اسبم خيلي زياد.به مدت كوتاهي بسته خواهد ماند.
حسين جان خواهشا تابيك رو باز نكن.
تابيك باز شد..........
صفحه‌ها: 1 2