انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: .: گفتگو ازاد :. نسخه 353
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(20-04-2020، 23:24)Itsali نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-04-2020، 23:23)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
امیر؟
فرهاد؟
کدومشون؟

کسی ک به سارا خانم ربط داشت ._.

همه شون ربط داشتنD:
چرا بچه مردمو اذیت می کنی؟D:
(20-04-2020، 23:24)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-04-2020، 23:22)spent † نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه ها بچه ها اقا سوشیانت رو کسی یادشه ؟

بحثو الان عوض کردی مثلا؟D:
من که نمی شناختم
ولی کلا تو پیچوندن خوب نبودی

نه بابا

خیلی دوست دارم بدونم الان کجاست و کنکورش چیشد ):
(20-04-2020، 23:27)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
علی جون
با دوتا ستاره‌ی خوشگل اینطرف اونطرفش (((:

جون(:
با تو باید بانک بزنیم ک -_-
(20-04-2020، 23:24)Itsali نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-04-2020، 23:23)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
امیر؟
فرهاد؟
کدومشون؟

کسی ک به سارا خانم ربط داشت ._.

چه ربطی ؟ .____.*

(20-04-2020، 23:27)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-04-2020، 23:25)spent † نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-04-2020، 23:23)Itsali نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-04-2020، 23:21)spent † نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-04-2020، 23:18)Itsali نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینا حاشیس ولش کن D:

یکیتون بگه این کیع -__-
2 تا نکته
اینو به چی میگن؟ :|
و اینکه اهمیتی نداره D: مهم اینه من منم
بی ادب کی بودی خب ):
علی جون
با دوتا ستاره‌ی خوشگل اینطرف اونطرفش (((:
یه ذره دیگه زور برن یادم بیاد .
(20-04-2020، 23:27)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همه شون ربط داشتنD:

دوره ای ک من بودم یکیشون ربط داشت والا :|||
اذیت چی اخه D:

(20-04-2020، 23:28)spent † نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چه ربطی ؟ .____.*

هیچچ ربطی قضیه خواهر برادری بود مگه ن ؟ .-.

ببین ذهنتو صرف چیزای بیهوده نکن D:
نسیم بگو -__-
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=96978

حافظه ت هنوزم خوب نیس -_-
(20-04-2020، 23:31)spent † نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نسیم بگو -__-

چیو بگم؟
(20-04-2020، 23:29)Itsali نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-04-2020، 23:27)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همه شون ربط داشتنD:

دوره ای ک من بودم یکیشون ربط داشت والا :|||
اذیت چی اخه D:

(20-04-2020، 23:28)spent † نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چه ربطی ؟ .____.*

هیچچ ربطی قضیه خواهر برادری بود مگه ن ؟ .-.

ببین ذهنتو صرف چیزای بیهوده نکن D:
اه بگو کدومشون حداقل :|
(20-04-2020، 22:50)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-04-2020، 22:47)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-04-2020، 22:46)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-04-2020، 22:45)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-04-2020، 22:43)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همه ایران سرای من است ^_^
مگه میشه تو رو دیدو از خود بی خودنشد((:
کیوت کی بودم من*.*

(ندا رسید عمت:| )
تا شقایق هست زندگی باید کرد ..
شمارتو بده نماز صب بیدارت کنم
سهرابم شدی*_*

حاجی ما شب زنده داریم تا اذان صبح مشغول نماز شب و دعا:>

التماس دعا

شما ک خط مقدمشی مارو یادت باشه:>
حتما
(20-04-2020، 23:31)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=96978

حافظه ت هنوزم خوب نیس -_-

(20-04-2020، 23:31)spent † نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نسیم بگو -__-

چیو بگم؟

دوست امیر بود ؟ :|