انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: پیشبینی نامزد های احتمالی مراسم گرمی اواردز ۲۰۲۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
گرمی، مراسمی است که سالانه تحت شعاع *بزرگترین شب موسیقی* از اون یاد میشه.
و هر ساله خبرگذاری های مختلفی به پیش بینی نامزدها و برندگان جوایز گرمی میپردازند.
در پیش بینی ایکه به تازگی توسط سایت خبرگذاری GoldDerby درباره مراسم گرمی 2021 انجام شده؛ اسم هالزی هم به چشم میخوره.
طبق پیش بینی این خبرگذاری از دو آهنگ Graveyardو” You should be sad “با عنوان " بزرگترین احتمال نامزدی در بخش Record Of The Year‌ مراسم گرمی نام برده شده.
این درحالی هست که آلبوم Manic یکی از شانس های اصلی نامزدی در بخش Album Of The Year در نظر گرفته شده.
آلبومهای دیگه ایکه در این لیست احتمالی بودن:
آلبوم FineLine هری استایلز
آلبوم MOTS7 از بند BTS
آلبوم Changes از جاستین بیبر
آلبوم Futuer Nostalegia از دوآ لیپا و... هستن.
لازم به ذکرهست؛ که هردو بخش "آلبوم سال" و "رکورد سال" از اصلی ترین بخشهای گرمی محسوب میشوند.

⁉️همه اینها فعلا در حد پیش بینی هستن؛ اما به نظر شما این اتفاق خواهد افتاد؟ و هالزی میتونه صاحب دوتا نامزدی از گرمی 2021 بشه؟
به نطر من هالزی این شانسو دارع
چون با این البوم اخیرش
فناش خیلیی زیاد شدن
(21-04-2020، 14:06)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چون با این البوم اخیرش
فناش خیلیی زیاد شدن

من فکر کنم اولین پسریم که فن هالزیه((:
واقعا خیلی باحاله بی تی اس منم ت پیش بینی هستش
فک کنم هالزی واقعا اهنگ اخریش ک خیلی دوست دارم شانس اینو دارع Big Grin
(21-04-2020، 18:38)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فک کنم هالزی واقعا اهنگ اخریش ک خیلی دوست دارم شانس اینو دارع  Big Grin

اهنگ اخرش graveyard?
(21-04-2020، 18:40)nimas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-04-2020، 18:38)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اهنگ اخرش graveyard?

ارع من ک دوستش دارم هر چند بخواطر اینکه زیاد از هالزی خوشم نمیاد پیگیرش نیستم ولی اهنگاشو گوش میدم
(21-04-2020، 18:41)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-04-2020، 18:40)nimas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

اهنگ اخرش graveyard?

ارع من ک دوستش دارم هر چند بخواطر اینکه زیاد از هالزی خوشم نمیاد پیگیرش نیستم ولی اهنگاشو گوش میدم

چرا خوشت نمیاد؟
(21-04-2020، 18:47)nimas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-04-2020، 18:41)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

اهنگ اخرش graveyard?

چرا خوشت نمیاد؟

یکم از رفتارش خوشم نمیاد ولی خواننده ی خوبی هستش Smile
(21-04-2020، 18:49)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-04-2020، 18:47)nimas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

اهنگ اخرش graveyard?

چرا خوشت نمیاد؟

یکم از رفتارش خوشم نمیاد ولی خواننده ی خوبی هستش Smile
من که عاشقشم
(21-04-2020، 18:22)nimas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-04-2020، 14:06)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چون با این البوم اخیرش
فناش خیلیی زیاد شدن

من فکر کنم اولین پسریم که فن هالزیه((:

مطمئن نباش Big Grin
صفحه‌ها: 1 2