انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: رونالدینیو پس از آزادی از زندان چه گفت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
رونالدینیو پس از آزادی از زندان چه گفت 1

مهاجم بازنشسته برزیلی پس از آزادی از زندان برای نخستین بار مصاحبه کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، رونالدینیو که اکنون در هتلی در پاراگوئه در حبس خانگی به سر می برد برای نخستین بار پس از آزادی از زندان با رسانه ها صحبت کرد. بازیکن بازنشسته برزیلی در یک مصاحبه اختصاصی با ABC درباره سفرش به پاراگوئه گفت: به خاطر قراردادهایی که توسط برادرم تنظیم شده بود به این کشور سفر کردم. او مدیر برنامه من است.

مهاجم پیشین بارسلونا در مورد پاسپورت غیرقانونی اظهار کرد: زمانی که متوجه شدیم مدارکمان جعلی است شگفت زده شدیم. پس از آن تمام تلاش مان را کردیم تا با دادگاه همکاری کنیم. همه چیز را توضیح دادیم و کار را برای قاضی آسان کردیم.

ستاره سابق تیم ملی برزیل پس از مشخص شدن پاسپورت جعلی اش به زندان فرستاده شد. او در این رابطه اظهار کرد: ضربه سختی بود. هرگز تصور نمی کردم در چنین شرایطی قرار بگیرم. تمام دوران زندگی ام به دنبال رسیدن به بالاترین سطح حرفه ای بودم و می خواستم با فوتبالم مردم را شاد کنم.

رونالدینیو در ادامه افزود: پرواز برگشت ما به برزیل برای هفتم مارس بود چون باید به تولد پسرم می رسیدم. سپس آن اتفاق ها رخ داد. تمام کسانی که در زندان آگروپاسیون بودند با من به مهربانی رفتار کردند. با هم فوتبال بازی کردیم، از من امضا و عکس گرفتند. این بخشی از زندگی من است. خیلی از انسان ها مانند من لحظات سختی را سپری کردند.

بازیکن سابق میلان به دادگاه پاراگوئه اشاره کرد و گفت: امیدوارم دادگاه تمام مدارک ما را تایید کند و بتوانیم در سریع ترین زمان ممکن از این شرایط خارج شویم.

رونالدینیو درباره نخستین کار پس از آزادی اظهار کرد: مادرم را خواهم بوسید چون روزهای سختی را از شروع فراگیری ویروس کرونا گذرانده است. سپس باید شرایط را سر و سامان بدهم و به جلو گام بردارم.