انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: پایان زودهنگام لیگ هندبال در روسیه با اعلام قهرمانی صدرنشین
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
پایان زودهنگام لیگ هندبال در روسیه با اعلام قهرمانی صدرنشین 1

با تصمیم مسئولان فدراسیون هندبال روسیه، رقابت‌های فصل جاری مختومه و تیم صدرنشین فعلی به عنوان قهرمان شناخته شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از خبرگزاری تاس، فدراسیون هندبال روسیه (FGR) تصمیم گرفت از سرگیری مسابقات قهرمانی کشور در فصل جاری - که به دلیل بیماری کرونا قطع شد - را ادامه ندهد. بر این اساس تیم‌های صدرنشین مردان و زنان به عنوان قهرمان شناخته شدند.

این تصمیم روز شنبه در جلسه آنلاین کمیته اجرایی FGR گرفته شد. باشگاه چخوف بیرس در نزدیکی مسکو برای نوزدهمین بار در تاریخ قهرمان روسیه در بین آقایان شد، مقام دوم به استاوپول ویکتور و مقام سوم به سن پترزبورگ نوا رسید. بازیکنان هندبال روستوف-دون نیز که در صدر جدول هندبال زنان روسیه بودند به عنوان قهرمان شناخته شدند ، توگلیاتی "لادا" مقام دوم و زسکامسکو بر سکوی سوم قرار گرفت.

کمیته اجرایی FGR تصمیم گرفت که پایان فصل غیرممکن است چرا که اوضاع ویروس کرونا غیرقابل پیش بینی است و همچنین تاخیر بی وقفه در پی این اتفاق، ممکن است آماده شدن برای فصل بعدی را نیز تحت تاثیر قرار دهد. در همین زمان، مقرر شد هیچ باشگاهی در بخش‌های لیگ برتر مردان و زنان به دسته پایین‌تر سقوط نخواهند کرد و یک تیم نیز از دسته پایین‌تر صعود خواهد کرد، بنابراین فصل بعد ۱۳ تیم می توانند در مسابقات سوپر لیگ آقایان بازی کنند.

فدراسیون هندبال روسیه امیدوار بود رقابت های فصل جاری به یک شکل و شکل دیگر پایان یابد تا فصل مطابق با اصول ورزشی پایان یابد اما روند ویروس کرونا فرصتی برای حضور در مسابقات قهرمانی حتی بدون تماشاگر باقی نمی گذارد. FGR تمام اقدامات ممکن را برای به حداقل رساندن عواقب ویروس کرونا در توسعه هندبال در کشور انجام خواهد داد.